2015-Şubat'ta İtü'de Eğitim Görmeyi Hak Kazananlar

cnngny

Öğrenci
merhaba bende İTÜ'ye yerleştim fakat okula ne zaman başvuru yapacağız ya da görevlendirme yazısını ne zaman almalıyız bunlar hakkında İTÜ'nün sayfasında duyuru ya da açıklama yok. bir bilginiz olursa burada paylaşılırsa güzel olur.

Ssercanyilmaz

Öğrenci
mail göndermişler arkadaşlar herkese maillerinizi kontrol edin

Merhaba Arkadaşlar

Öncelikle İTÜ'ye hoşgeldiniz. ÖYP Koordinatörlüğü olarak sizleri tebrik ediyoruz. Programla alakalı kısaca sizleri bilgilendirmek istiyorum.

-Program 9 Mart 2015'te başlayacak ve 11 Eylül 2015'te sona erecektir.
-Üniversitenizden alacağınız Görevlendirme yazısı veya atandığınıza dair belge ile gelmeniz gerekiyor. İTÜ YDY için başka bir belgeye gerek yoktur.
- Düzey Belirleme Sınavı 9 Mart 2015 Pazartesi YDY Maçka Binası'nda bulunan A 101 no’lu amfide saat 13.30’daki toplantının ardından yapılacaktır.
-Programda Pre-Int ve Intermediate olmak üzere iki grup bulunuyor. Her iki grupta da ana hedef YDS'dir; onun yanında diğer becerileri geliştirmek için de elimizden geleni yapıyoruz.
-Kitap dağıtımı ve ders başlangıcı 10 Mart Salı günü olacaktır.
-Programın içeriği, kitaplar, ders programı vs bilgilerini içeren kılavuzu kursun başlama tarihinden önce e-posta ile göndereceğim.
-Dersler Maçka'daki YDY binasında yapılmaktadır.
-Bilgim ve görevim dışında bir konu olduğu için kalacak yer, ev vs konusunda yardımcı olamıyorum.
- Akademik takvim ektedir.

Mustafa SENCAR
ÖYP İng. Prgrm. Koord.
[email protected]

cnngny

Öğrenci
teşekkür ederiz. bende evrakları ne zaman teslim etmemiz gerektiğine dair mesaj attım. umarım cevap atarlar.

- - - Güncellendi - - -

cevap çok hızlı geldi. evrakları sınav günü teslim edebiliriz. herkese başarılı bir dönem diliyorum.

dr.yavuz

Öğrenci
bende İTÜ ye yerleştim, bana mail gelmemiş ama buradan okumuş olduk teşekkürler, bu arada bölgeyi bilen var mı nereden ev bakmalı ?

A

Akademik Forum

Guest
[h=2]Bunu mu demek istediniz: 2015-Şubat'ta İtü'de Eğitim Görmeye Hak Kazananlar[/h]

E

El-Wefi

Guest
Ben de yerleşenler arasındayım. Çalıştığım kurumdan muvaffakname ile geçeceğim için daha yerleşmem (atamam) yapılmadı. Benim durumumda olan var mı? Bir de ne yapmamız gerekiyor bilgisi olan biri varsa yardımcı olursa sevinirim. İyi günler, tebrikler kazananlara

A

Akademik Forum

Guest
Facebook grubu kuruldu diye mail gelmis ancak linki goremedim. Lisans hazirlik egitimimi bu yabanci dil fakultesinde daha oncesinde aldigim icin sizlere yardimci olabilirim. Okulda tanismak uzere :)

Elif Bengisu

Öğrenci
Merhaba, Dil eğitimi alacak arkadaşlar ne kadar tutara imza attılar acaba benim üniversitem belirtmemiş noterde kendiniz hesaplayın diye belirtti. Birde noterde 6 ay diye yazdırılıyor değil mi görevlendirme süresi. Teşekkür ederim

dr.yavuz

Öğrenci
Hocam grubun linkini yazabilir misiniz?

https://www.facebook.com/groups/1549723348640844/

- - - Güncellendi - - -

merhaba bende İTÜ'ye yerleştim fakat okula ne zaman başvuru yapacağız ya da görevlendirme yazısını ne zaman almalıyız bunlar hakkında İTÜ'nün sayfasında duyuru ya da açıklama yok. bir bilginiz olursa burada paylaşılırsa güzel olur.

görevlendirme yazısı konusunda rahat davranmayın hocam, bazı üniversiteler haftanın bir günü kurul topluyormuş görevlendirme için, o günü kaçırmamak lazım o tür durumlarda

- - - Güncellendi - - -

benim kocaeli üniversitesi, bizde başlangıcınızı yapmadan seneti imzalayamazsın dedi, kocaeline gidip başlangıcı yapacakmışım sonra maaşım hesaplanınca seneti imzalatacakmışım :( benim kefilim kayseride diyorum anlamıyorlarda