Akademik Personel 2 Yaşında (İnfografik)

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Yeni tema ve yeni logomuz ile 2. yılımızı kutluyoruz :) Tüm takım arkadaşlarıma ve üyelerimize teşekkür ediyorum. Birlikte nice akademik senelere...

Akademik_2012.png

miss.esra

Doçent
nazmi hocam ve tüm ekibine sabırla tüm sorularımızı anında yanıtladıkları için ve bu çok faydalı olan siteyi kurdukları için çooooook teşekkür ederim :)

nonova

Baş Editör
Doğumgünün kutlu olsun akademikpersonel.org:) Böylesine özverili bir bütünün parçası olmaktan gurur duyuyorum. Nice yıllara...

Mr December

Baş Editör
Herkese bu ailenin bir parçası olduğu için, bilgilerini paylaştığı için ve diğer insanlara karşılık beklemeden yardım ettikleri için teşekkür etmekle birlikte forumda beraber çalıştığımız arkadaşlara ilgi ve alakaları için ve forumu bizlere kazandırdığı için Nazmi'ye çok teşekkür etmekle beraber 2. yılımız kutlu olsun diyorum :D Dedim kurtuldum oy =)

kaamos

Araştırma Görevlisi
kendi adıma forumda emeği geçen herkese minnettarım.
forum kurma fikrini akıl eden, uygulayan, bu denli yayılmasına yardımcı olan herkese çok teşekkürler.
alles Liebe und Gute zum Geburtstag akademikpersonel, happy b-day! feliz cumple :D

mürdüm89

Öğrenci
Akademik Personel yaşlanmadan umarım biz atamayı bekleyenlerde gönlümüzün istediği bir yerde bir Akademik Personel oluruz, nice yaşlara Akademik personel :)

aDNA

Profesör
Bu oluşumun içinde olmaktan gurur duyuyorum. Şu an yaptıklarımın, yapabildiklerimin yarısını sitemize borçluyum. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır...