Akademik Personele ÖSYM ve AÖF Dışında Sınav Görevlendirmesi

redkidx

Öğrenci
Merhaba, AÖF ve ÖSYM sınavlarının dışında görevlendirme alabileceğimiz sınavlar vb varmı?

örneğin;

Sürücü sınavı ve direksiyon sınavı MEB in sınavları

YSK seçimlerinde başkanlık vb.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Merhaba, AÖF ve ÖSYM sınavlarının dışında görevlendirme alabileceğimiz sınavlar vb varmı?

örneğin;

Sürücü sınavı ve direksiyon sınavı MEB in sınavları

YSK seçimlerinde başkanlık vb.

Ek olarak

Atatürk Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sınavları: Atatürk Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemi,ATA-AÖF Görevli İşlemleri Sistemi,ATA-AÖF,Görevli İşlemleri Sistemi,GİS,ATAAOF-GİS
Anadolu Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sınavları: Anadolu Üniversitesi Görevli İşlemleri Paneli
İstanbul Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sınavları: https://sinav.istanbul.edu.tr/sgs/

ran

Doçent
Seçimlerde görev almanızı tavsiye etmem. Ortalık çok karışık oluyor. Bir de sabahtan geceye kadar bekle, evrakları eksiksiz teslim et vs...

A

Akademik Forum

Guest
İstanbul üniversitesi sınavları İstabul dışında yapılabiliyor mu ?

Ek olarak

Atatürk Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sınavları: Atatürk Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemi,ATA-AÖF Görevli İşlemleri Sistemi,ATA-AÖF,Görevli İşlemleri Sistemi,GİS,ATAAOF-GİS
Anadolu Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sınavları: Anadolu Üniversitesi Görevli İşlemleri Paneli
İstanbul Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sınavları: https://sinav.istanbul.edu.tr/sgs/

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
O linki şimdi denedim ve "Bu sayfadan sadece İstanbul Üniversitesi personeli kayıt yapabilmektedir." dedi

Önemli olan kelimeler BU SAYFADAN o yüzden bizler İstanbul Üniversitesi personeli olmadığımız halde görev alıyoruz kendi Üniversitemizde kayıt olarak (Marmara Üniversitesi).

N

nur hayat

Guest
Önemli olan kelimeler BU SAYFADAN o yüzden bizler İstanbul Üniversitesi personeli olmadığımız halde görev alıyoruz kendi Üniversitemizde kayıt olarak (Marmara Üniversitesi).

Peki Nazmi hocam kendi üniversitenizden fakülte sekreterliğinden mi kayıt oluyorsunuz????

A

Akademik Forum

Guest
Konya için

KONYA/NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİNecmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Meram / KONYA

A

Akademik Forum

Guest
İstanbul Üniversitesi açık öğretim sisteminden Ankara için sadece sınav merkezi olarak kullanılan kurum (Yıldırım Beyazıt Üniversitesi) personellerinin görev aldığını öğrendim.

A

Akademik Forum

Guest
Istanbul Universitesi açık öğretim sınav görevleri anadolu gibi sürekli çıkıyor mu arkadaşlar bilgisi olan var mı?