ALES EA 70 Barajını Nasıl Geçebilirim ?

akademikedi

Öğrenci
Arkadaşlar Selam. Şuan yazarken o kadar çok korkuyorum ki çünkü yazacaklarıma taş atacak çok arkadaş olacak biliyorum. Malesef Ales EA tan 70 barajına yaklaşamıyorum. Sözelim 75 civarı gelirken EA puanım 62 lerde sürünüyor. "70 alamazsan akademisyen olma arkadasım!" diyen arkadasların sesini şuan duyar gibiyim gerçekten şuan çok içim içimi yiyor lütfen öyle yazmasınlar diye dua ediyorum çünkü moralede ihtiyacım var demoralize olmak istemiyorum. Akademisyenlik benim hayalim, hedefim İngilizceyi hallettim Yüksek Lisansımda bitti ama ALESte takılıyorum ne araştırma görevlisi ne de öğretim görevlisi olabiliyorum:( çok araştırdım ama kafam aşırı karıştı matematik konusunda şu kitabi al, şu hocanın videolarına çalış ya da bende sen gibiydim şunları yaptım puanım şuan bu diyen arkadaşlar beni cevaplarsa ve yardım ederse hem çok sevinirim hemde çok dua ederim. Teşekkür ederim hepinize şimdiden :)

parafiskalite

Yardımcı Editör
Matematık sevıyenızı bılmıyorum ama youtube’da Gokhan Ozkars vardı, pratık bır sekılde ve teknıklerle temelden konu anlatıyordu. Bır bakın ıstersenız, belkı faydası olur.