Ales sınav giriş kodunu yazmayıp, sadece t.c. Kimlik no yazanın sınavı geçerli olur mu?

TAUL

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Ben sınav salonuna 9: 27 gibi geldim. Gözetmenlerin duyurularını kaçırdım. Sınav stresinden dolayı ad-soyad yazıp, T.C kimlik numaramı yazıp kodladıktan sonra sorulara geçtim. Sınav kodumu yazıp, onaylamadım. Sınavım geçersiz olur mu? Sadece T.C. kimlik yazıp kodlamak yeterli olur mu? Sİzin başınıza önceden buna benzer olay geldi mi? Sınavınız değerlendirildi mi? Sınavı geçersiz olursa şayet sonucu nereden öğreneceğim. Bilgisi ollan var mI? Bir kaç günden beri içim içim kemiriyor. Açıklanaıncaya kadar da rahat edemeyeceğim :culpability::crushed::mad::mad:

horozigo

Araştırma Görevlisi
Merhaba arkadaşlar. Ben sınav salonuna 9: 27 gibi geldim. Gözetmenlerin duyurularını kaçırdım. Sınav stresinden dolayı ad-soyad yazıp, T.C kimlik numaramı yazıp kodladıktan sonra sorulara geçtim. Sınav kodumu yazıp, onaylamadım. Sınavım geçersiz olur mu? Sadece T.C. kimlik yazıp kodlamak yeterli olur mu? Sİzin başınıza önceden buna benzer olay geldi mi? Sınavınız değerlendirildi mi? Sınavı geçersiz olursa şayet sonucu nereden öğreneceğim. Bilgisi ollan var mI? Bir kaç günden beri içim içim kemiriyor. Açıklanaıncaya kadar da rahat edemeyeceğim :culpability::crushed::mad::mad:

Sınav giriş kodu, bildiğim kadarıyla kitapçığınızın okunabilmesi için önemli. Yerinizde olsam Yök'ü kesin arardım. Dilekçe yazmanız gerekebilir.

A

Akademik Forum

Guest
Karekod uygulamasi oldugundan kitapcigin taninmasinda bir problem olacagini sanmiyorum. Ama isinizi garantiye almak icin ösym ile(yökle degil!) iletisime gecerseniz iyi olur.

A

Akademik Forum

Guest
Sorun olmaz merak etmeyin aynısı geçen sınavda benim başıma gelmişti.

TAUL

Öğrenci
Sınav giriş kodu, bildiğim kadarıyla kitapçığınızın okunabilmesi için önemli. Yerinizde olsam Yök'ü kesin arardım. Dilekçe yazmanız gerekebilir.

Cuma günü dilekçe yazıp ptt kargo ile ösymye gönderdim. Sınav hafta sonu açıklanırsa benim kargo güme gider galiba. Hafta sonu kargo gider mi ki?

TAUL

Öğrenci

Cuma günü yazdım dilekçe ve ösym adresine ptt kargo ile gönderdim. Sınav giriş kodumu yazmak ve kodlamayı unuttuğumu altını çizerek belirttim. Çoğu öğrenciler işaretlemeyi unutmuş, ilk sayfada el yazısı ile yazılacak kısmı unutmuş o yüzden dilekçe yazmış. Benim ki daha vahim. Ben sınav kodumu kodlamayı unuttum. Dikkate alılar mı dilekçemi bilmiyorum. :sorrow::crushed::(

horozigo

Araştırma Görevlisi
Kargo hafta sonu teslim edilmiyor bildiğim kadarıyla ama sınav cuma gününe kadar açıklanmaz. Yukarıda Yök diye yazmışım kusura bakmayın, dikkate alırlar diye düşünüyorum çok kişi var bu şekilde dilekçe gönderen.