Ankara'da ÜDS kurs önerisi

masha

Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. İngilizce seviyem tam olarak ne bilmiyorum. Fakat iyi olmadığını biliyorum. En son çalışmadan girdiğim bir kpds sınavından 23 puan aldım. şimdi kurs arıyorum fakat hepsi pre-intermediate seviye istiyor. ne yapacağım konusunda kafam çok karıştı. bilgisi olana yardımcı olabilir mi? şimdiden teşekkürler.

serpentine

Öğrenci
Active English'e sorun.

Seviye tespiti yaparlar ve sınavdan sonra da muhtemelen sizin gibi olan diğerleriyle birleştirerek bir sınıfa verirler.
Burada tabi sınava yönelik kurslardan mı yoksa standart dil kursu mu alacağınız önemli. Durumunuzu anlatırsanız yardımcı olacaklardır sanıyorum.

Telefonu: 0312 418 79 73

popülerf

Öğrenci
masha hocam bence genel ingilizce için önce active english'e gidin daha sonra seviyenizi 17,18. kura kadar çıkartın daha sonra prestij english te üds gruplarına katılabilirsiniz. zamanında ben öyle yaptım ve çokta iyi oldu. ama bunun için 1,1.5 senenizi vereceksiniz....benden söylemesi

cielodise

Öğrenci
akın dil'i kesinlikle öneririm. öğrencisini bu kadar düşünen bi kurs azdır herhalde. ama seviye sorunuz konusunda onlar nasıl hiç bilmiyorum

XX06

Öğrenci
ıkı tane secenek var 1-englısh exam center 2-akın dıl egıtım.Fıyatları tuzlu ama basarıları yuksek kurslar.