ATA-AÖF 2016-2017 Bahar Dönemi Ara Sınavı Görev Talepleri

veterinarius

Öğrenci
sanırım henüz açılmamış benim sayfamda çıkmıyor

- - - Güncellendi - - -

anadolü üniversitesi ile tarihler aynı peki nasıl olacak bu iş?ikisinden yalnız birine yapacağız ama ya diğeri de hiç çıkmazsa

ran

Doçent
sanırım henüz açılmamış benim sayfamda çıkmıyor

- - - Güncellendi - - -

anadolü üniversitesi ile tarihler aynı peki nasıl olacak bu iş?ikisinden yalnız birine yapacağız ama ya diğeri de hiç çıkmazsa

Şahsen, Anadolu'dan görev çıkarsa bundan görev almayı düşünmüyorum. En azından görev ücreti 15 gün içerisinde yatıyor.

smilll

Öğrenci
Şahsen, Anadolu'dan görev çıkarsa bundan görev almayı düşünmüyorum. En azından görev ücreti 15 gün içerisinde yatıyor.

burada tek sıkıntı anadolunun onay işlemlerini geç açması o arada atatürk onayları kapatırsa sıkıntı olur. benim de tercihim anadolu olur çünkü izmirde çok uzak bir bölgede tek bir sınav merkezleri var, imkanları çok sınırlı bir yer ve ücretleri de epey geç yatırıyor hocama katılıyorum.

ran

Doçent
burada tek sıkıntı anadolunun onay işlemlerini geç açması o arada atatürk onayları kapatırsa sıkıntı olur. benim de tercihim anadolu olur çünkü izmirde çok uzak bir bölgede tek bir sınav merkezleri var, imkanları çok sınırlı bir yer ve ücretleri de epey geç yatırıyor hocama katılıyorum.
Ata-Aöf'ü kabul ederim. Aynı oturumda Anadolu gelirse Ata-Aöf'ü iade ederim ve sonucuna* katlanırım.

* ATA-AÖF GİS'teki uyarı:

Fakültemiz tarafından gerçekleştirilen sınavların hacimlerinin büyümesi görevli sayısında da ciddi bir artışa sebep olmuştur. Sınav görevlilerinin görev ihmalleri süreç yönetimini olumsuz etkilediğinden dolayı görevini kabul ettikten sonra iade eden, görevine zamanında gelmeyen,sınav günü görev yerinde bulunmayan, sınav kurallarına aykırılık teşkil eden davranışlarda bulunduğu tespit edilen görevlilere ATA-AÖF tarafından yapılacak diğer sınavlarda belirli bir süre görev verilmeyecektir.

Ömer16

Öğrenci
29 Nisan 2017 de ösym nin iş güvenliği sınavları tüm illerde üniversitelerde 29 nisanda Elektronik Yabancı Dil Sınavı (İstanbul-Ankara izmir) de yapılıyor. 30 nisan da gazinin src sınavları(bazı illerde üniversitelerde) ayrıca ATA-AÖF sınavları genelde üniversitelerde oluyor.Anadolu ünv aöf tüm illerde bir çok merkezde yapılıyor. Sınav görev isteklerini yaparken eve yakınlığı düşünmek gerekli.29 - 30 nisanda sınav yoğunluğu var.tercih yaparken dikkat etmek gerekli.