e-YDS Hakkında Bilgiler ve Mobil Hazırlık Uygulaması

zeynepmasal

Öğrenci
Lütfen yardım edin eyds ye izmirden girmeye çalışıyorum 4.kezdir başarısızım . biri benim adıma başvuru yapabilir mi gerçekten çok sıkıldım, doktoraya başvurucam ağustosta bu ay son şansım. 14;;02 de kontenjan doluyor. evden denedim olmadı, işten denedim olmadı,, birden fazla bilgisayardan denedim olmadı, başvuru yapana emeğinin karşılığı bir ücret vereyim, biri bana bir yol göstersin lütfen

westthrace

Öğrenci
Lütfen yardım edin eyds ye izmirden girmeye çalışıyorum 4.kezdir başarısızım . biri benim adıma başvuru yapabilir mi gerçekten çok sıkıldım, doktoraya başvurucam ağustosta bu ay son şansım. 14;;02 de kontenjan doluyor. evden denedim olmadı, işten denedim olmadı,, birden fazla bilgisayardan denedim olmadı, başvuru yapana emeğinin karşılığı bir ücret vereyim, biri bana bir yol göstersin lütfen

hocam temmuz geçti galiba sıradaki ne zamansa yardımcı olayım

k-92

Öğrenci
merhaba
ben bir şey sormak istiyorum bu e-yds için hazırlanan uygulamaya girdiğimde başla butonu tıklanmıyor yani benim önüme gelen ekranda görünmüyor daha aşağıda kalıyor bu konuda yardımcı olabilecek birisi varsa sevinirim

Dr.Cure

Öğrenci
Herkese merhaba,

E-YDS sınavına girmeden önce sınav binasında telefon, anahtar gibi sınava alınması yasak olan kişisel eşyalarımızı koyabileceğimiz kilitli dolaplar mevcut mu acaba?