Ertelenen 2010-ÜDS Sonbahar Dönemi Sınav Tarihi Belli Oldu

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı (Sonbahar Dönemi)

2010-ÜDS Sonbahar Dönemi

Sınav Tarihi 26.12.2010

Bilgin

Öğrenci
ÜDS sınavını neden 26 aralık gibi bu kadar geç bi tarihe almışlar çok merak ediyorum:/...diğer sınavlar arasında en erken gerçekleşecek ÜDS. idi bir zamanlar...

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Nedenini bilmiyorum ama bence daha iyi oldu en azından 65'in altında olan ÖYP'liler için. Daha iyi hazırlanabileceğimizi düşünüyorum.

selen1988

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar acaba bu üds için yeniden başvuru almazlar mı? Aralık çok geç ben 1,5 ay var diye ekim üds ye başvurmamıştım marttakine girecektim ama aralık a ertelndi.Yeniden başvuru almaları gerekir bence.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Merhaba arkadaşlar acaba bu üds için yeniden başvuru almazlar mı? Aralık çok geç ben 1,5 ay var diye ekim üds ye başvurmamıştım marttakine girecektim ama aralık a ertelndi.Yeniden başvuru almaları gerekir bence.
Ne yazık ki yeni başvuru alınmıyor. Ama kpds'ye girebilirsiniz başvurular yarın başlıyor..

selen1988

Öğrenci
tşk ederim başvurdum.
Bir de benim öğrenmek isteğim bişey daha var ama yazsam bu siteye uygun olur mu? diye tereddüt ettim.Özellikle üds den 55 üstü almış arkadaşlar acaba nasıl hazırlandılar ve kursa gittiler mi?Ben de Ankarada kurs arıyorum önerebilecekleri var mı?

Faramir

Öğrenci
Bol bol okuma yapın. İngilizce alt yazılı filmler izleyin. Bence çok yararını göreceksiniz. En azından ben sırf bunları yaparak 57 aldım. Tabi daha deneyimli arkadaşlar daha iyi taktikler verebilir.