Geliştirme ödeneği neden araştırma görevlilerinin yarısı kadar

Almin12

Öğrenci
Kıymetli hocalarım bakınız bizler araştırma görevlileri ile aynı statüde olmamıza rağmen onların aldığı geliştirme ödeneğinin yarısını almaktayız bu durumu hem Ombudsmana yazdım hem de Cimere sizler de tepkinizi gösterin ki bu adaletsizlik ortadan kalksın ayrıca Ombudsmanın bizleri haklı bulduğu kararı da mevcut

Kıymetli hocalarım bakınız bizler araştırma görevlileri ile aynı statüde olmamıza rağmen onların aldığı geliştirme ödeneğinin yarısını almaktayız bu durumu hem Ombudsmana yazdım hem de Cimere sizler de tepkinizi gösterin ki bu adaletsizlik ortadan kalksın ayrıca Ombudsmanın bizleri haklı bulduğu kararı da mevcut

Hocam merhaba. Ben cimere ve yökede yazmıştım strateji daire başkanlığından tatmin edici olmayan bir cevap geldi. Kısaca siyasi bağlantılarla ancak olacak gibi görünüyor. Sendikanında bu sorunu cidden önemseyip siyasilere ulaşması gerekiyor. Kısaca inşAllahhh :) Ben kendimi bu haksızlığa alıştırdım.

- - - Güncellendi - - -

Kurulumuza gönderilen başvurunuz incelenmiştir. Başvurunuzda yer alan hususlar tarafımızca kayıt altına alınmış olup, konu hakkında düzenlemeler yapılması halinde başvurunuz değerlendirilebilecektir. Bilgilerinize sunarız.

YÜKSEKÖĞRETİM KURULU BAŞKANLIĞI (YÖK) > STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANLIĞI