IELTS için istanbulda kurs önerisi

melinda_ymn

Öğrenci
Merhaba size bu sınav için taktik ve pratik bilgiler kazandıracak olan Kurs İstanbul Lisan Merkezidir. Gitmenizi kesinlikle öneririm . Burada hazırlanmıştım ben çok memnun kaldım.

merrveee

Öğrenci
merhaba istanbul gaziosmanpaşada 5D ENGISH CENTER YABANCI DİLLER MERKEZİne gitmenizi tavsıye ederim. disiplinli ve pratik bilgiler kazanacagınız bır kurumdur. uygun fıyatlarlıdır.

caner33

Öğrenci
ben istanbul lisan merkezine gitmiştim kendileri hep idp ielts referans partneri. yaklaşık 1 aylık sıkı bir eğitimle 6.5 aldım ve hedefime ulaştım. Zaten başarılı olmamın en büyük etkeni işinin ehli amerikalı ve ingiliz hocalardan eğitim almış olmam

kurtgisi

Öğrenci
ben istanbul lisan merkezine gitmiştim kendileri hep idp ielts referans partneri. yaklaşık 1 aylık sıkı bir eğitimle 6.5 aldım ve hedefime ulaştım. Zaten başarılı olmamın en büyük etkeni işinin ehli amerikalı ve ingiliz hocalardan eğitim almış olmam

Merhaba kardesım bende Ielts için kursa gitmeyi düşünüyorum İLM hangi merkezdeki kursuna gitmiştin.
Birde konu ısleyıslerı hocalar , ücretler nasıl rica etsem bıraz detay verebilir misin

Tsk

zeki24460

Öğrenci
İtalyadaki bir okulun staj programı için IELTSten 6 almam gerekiyordu, tek sorun bunun için 2 aylık bir sürem vardı. Zaman çok az olduğu için çok fazla kurumla görüştüm ama hem telefonda aldığım bilgi hem de gidip görüştüğümde aldığım bilginin en net olduğu kurum akademik batı dilleriydi. 6 hafta birebir özel ders aldım, baya yorucu oldu ama hem 6,5 aldım hem okula kabul edildim. 2 ay italyada kaldıktan sonra pandemi yüzünden geri geldim, eylülde tekrar gidicem inşallah.

Mihran

Öğrenci
İş aradığım sırada ingilizce mülakatlarda koşul olarak IELTS skorunu ibraz ettiğinde mülakatlara girmeden ingilizce adımını geçebildiğimizi öğrendim.
ve görüşeceğim beş firma ile ayrı ayrı ingilizce mülakat stresine gireceğime bir kere sınav stresine girerim diye düşündüm bu mantıkla yola çıkarak orta seviye ingilizceme IELTS sınav becerisi eklemek için
kurs araştırması yaptım önümdeki süreç çok uzun olmadığı için fazla araştırma yapmadan referans olan bir arkadaşım aracılığı ile akademik batı dillerinde IELTS programına katıldım pandemi yüzünden hala iş bulamasam da elimde 7,5 IELTS skorumla evimde oturuyorum :sorrow: mantığı güzeldi ama zamansızdı :eek: