İelts ve bir yıl ?

osso01

Öğrenci
Öncelikle herkese kolay gelsin. Merak ettiğim bir konu var. Kafaya koydum ama önümde şöyle bir engel var bu kasımda askere gidiyorum. Asker de boş vaktim illaki olur diye düşünüyorum oradaki vakti boşa harcamak istemiyorum. İngilizce seviyem hakkında da kesin birşey söyleyemem lise ve üniversitede ve gördüğüm kadarıyla biliyorum. Bir yıl içerinde İELTS sınavından 6 almam lazım (overall ve speakşnig) sizce bu kadar kısa zamanda yapabilirmiyim. Bu konuda yol gösterirseniz çok sevinirim

pinko_34

Öğrenci
Öncelikle herkese kolay gelsin. Merak ettiğim bir konu var. Kafaya koydum ama önümde şöyle bir engel var bu kasımda askere gidiyorum. Asker de boş vaktim illaki olur diye düşünüyorum oradaki vakti boşa harcamak istemiyorum. İngilizce seviyem hakkında da kesin birşey söyleyemem lise ve üniversitede ve gördüğüm kadarıyla biliyorum. Bir yıl içerinde İELTS sınavından 6 almam lazım (overall ve speakşnig) sizce bu kadar kısa zamanda yapabilirmiyim. Bu konuda yol gösterirseniz çok sevinirim

hocam temeliniz varsa ustune ekleme yaparak bence alabılırsınız. ama onemlı olan programlı ve kararlı olmak

osso01

Öğrenci
hocam temeliniz varsa ustune ekleme yaparak bence alabılırsınız. ama onemlı olan programlı ve kararlı olmak

Temel var da yok da çünkü düz lise de bişey öğretmediler. Aynı şekilde üniversitede de aynı başlangıç seviyesini verip gönderdiler. Elementry beginer vs. Kendi çabaların la bişey ler yapıyorum netten ama zor gibi geliyor nasıl hangi kaynaklara nasıl caliacam onu araştırıyorum

kurtgisi

Öğrenci
Merhaba,

Writing'e nasıl çalışıyorsunuz acaba ? Sınava girdiğimde ben cok heyecanlanıyorum.
Aklıma herhangı bır fıkır gelmıyo :( cok sadece ve bos yazıyorum ama daha önce herhangi bir essay yazmadım.

onurbingoll

Öğrenci
Bir yıl güzel bir süre eğer temeliniz iyiyse ve üstüne düşerseniz 1 yılda çok rahat 6 olur bence. Ama yine de profesyonel bir destek almanızı tavsiye ederim.