İntihal - Turnitin Programı (Acil Yardım)

Merhaba,

Tezimin pdf halini smallpdf sitesine yükleyerek, birkaç sayfasını ayırdım. Tezimi buraya yüklediğim için intihal programında çalıntı olarak tezim çıkar mı? Sitede verilerin bir saat içinde silineceği söyleniyor ama emin olamadım. Başına böyle bir şey gelen var mı?
Konu ile ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.

agoodperson

Öğrenci
Merhaba.

Aynı durumu yaklaşık 7 ay önce ben de yaşadım. Ben tezimin yaklaşık 5'te birini çevirmiştim. Site ismini hatırlamıyorum. Ancak orada da birkaç saat içinde silineceği yazıyordu. Çok endişe etmiştim. Keşke oradan çevirmeseydim diye düşünmüş, yoğun bir stres ve üzüntü yaşamıştım.

Birkaç gün önce hocam Turnitin sonuçlarını aldı ve sorun olmadığını gördüm. Ancak sizde durum ne olur bilemem, ben yalnızca bilgilendirmek ve içinizi bir nebze de olsa ferahlatabilmek amacıyla yazdım.

Başarılar.

Hasanimo

Araştırma Görevlisi
Arkadaşlar merhaba, doktora tezimin ilk bölümünü İthenticate'te taradım. Düşük bir benzerlik çıktı; ancak enstitüm Turnitin kullanıyor. Onda farklı bir benzerlik çıkma durumu olabilir mi? Bir de tez tararken hangi komutları veriyorduk? Ben tırnakları ve kaynakçayı çıkar yaptım, bunun yanında "Exclude Matches <1" yaptım bunu kaç yapmam lazım? "Sources" kısmına da komut vermem gerekiyor muydu?

omergunes

Öğrenci
merhaba. tezimizi danışmanımıza göndermeden önce turnitin programına ulaşabileceğimiz bir yol var mı. ya da intihal tespiti için kullanabileceğimiz güvenilir bir program. yardımcı olursanız çok sevinirim

sgk152535

Öğrenci
merhaba. tezimizi danışmanımıza göndermeden önce turnitin programına ulaşabileceğimiz bir yol var mı. ya da intihal tespiti için kullanabileceğimiz güvenilir bir program. yardımcı olursanız çok sevinirim
Eğer tezi danışmana vermeden taratırsanız, danışman taradığında yüzde tüz intihal bulur.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi