Öğretim Görevlisi İlk Atama

choc88

Öğrenci
Merhaba Arkadaşlar;

26 ocak 2021 tarihinde bir devlet üniversitesinin öğretim görevlisi kadrosunu asil olarak kazandığım ilan edildi. Tüm evraklarımı eksikleri tedarik ederek 5 şubat tarihinde personel daire başkanlığına elden teslim ettim. Evraklarda bir eksik olmadığı söylendi. Bugün bilgi almak için aradığımda evrak kontrol sürecinde olduğu söylendi. Bu süreç ortalama kaç gün sürer? ve sonrasında beni bekleyen adımlar nelerdir? Bilgi paylaşımınız için şimdiden çok teşekkürler!

AmeonnA

Öğrenci
Merhaba Arkadaşlar;

26 ocak 2021 tarihinde bir devlet üniversitesinin öğretim görevlisi kadrosunu asil olarak kazandığım ilan edildi. Tüm evraklarımı eksikleri tedarik ederek 5 şubat tarihinde personel daire başkanlığına elden teslim ettim. Evraklarda bir eksik olmadığı söylendi. Bugün bilgi almak için aradığımda evrak kontrol sürecinde olduğu söylendi. Bu süreç ortalama kaç gün sürer? ve sonrasında beni bekleyen adımlar nelerdir? Bilgi paylaşımınız için şimdiden çok teşekkürler!

Bu süreç normal ilerleyen bir süreçtir hocam.. Benim işlemlerim evrak kontrolü aşamasında toplam 1 ay sürmedi. Çok yakın zamanda atamanız gerçekleşir diye düşünüyorum. Ancak Personel Daire Başkanlığında bölümünüzle ilgili atama ile ilgilenen memurla iletişiminizi sağlam tutun derim. O gerekli haberleri size verecektir.

fenx

Öğrenci
Özel üniversite ise en az 1 hafta alıyor, devlet üniversitesinde 1 ayı bulabilir. Kesinlikle personel işlerine sık sık sormanızı öneririm.

choc88

Öğrenci
Özel üniversite ise en az 1 hafta alıyor, devlet üniversitesinde 1 ayı bulabilir. Kesinlikle personel işlerine sık sık sormanızı öneririm.[/QUOTE

Devlet universitesi hocam ve 2 haftayi artık geride biraktim, dediginiz gibi 1 ayi bulacak sanırım.

- - - Güncellendi - - -

Devlet universitesi hocam ve 2 haftayi artık geride biraktim, dediginiz gibi 1 ayi bulacak sanırım.

savagedarren

Öğrenci
Bir devlet üniversitesinin açmış olduğu öğretim görevliliği sınavını kazandım ancak hala atamam yapılmadı.Üniversiteyi aradığımda ise üniversite yüz yüze eğitim başlayınca atamamın yapılıp beni göreve başlatacaklarını bildirdiler.Benim durumumda olan varsa bana yardımcı olursa çok memnun olurum.

xxxaaa

Öğrenci
Bir devlet üniversitesinin açmış olduğu öğretim görevliliği sınavını kazandım ancak hala atamam yapılmadı.Üniversiteyi aradığımda ise üniversite yüz yüze eğitim başlayınca atamamın yapılıp beni göreve başlatacaklarını bildirdiler.Benim durumumda olan varsa bana yardımcı olursa çok memnun olurum.
Yok artık ya ne kadar saçma bir sebep bu. Belgelerinizi teslim ettiniz mi hocam? Aman diyeyim süreci takip edin kadro yanmasın, biz başlattık aslında ama gelmedi demesinler. Bir kanıtınız olsun mutlaka yüzyüze geçince başlatacağız dediklerinin.

choc88

Öğrenci
öyle şey mi olur hocam, ne yapmaya çalışıyorlar? Sürecin takipçisi olun, üniversitenin, "yüzyüze eğitime geçince başlatacağız" açıklamasını yazılı belge olarak talep edin.