ÖSYM 2015 KPSS Görevli Tercihleri Başladı

ran

Doçent
vWbLzH9.png

Tercih hem 4 Temmuz Cumartesi hem de 5 Temmuz Pazar sınavlarını kapsamaktadır.

ÖSYM Görevli Sistemlerine Giriş İçin TIKLAYINIZ

ÖSYM Sınav Gözetmenlik Ücreti 2015

A

Akademik Forum

Guest
cumartesi sabah ve pazar sabah oturumlarinin sinavlarina girip ogleden sonraki sinavlarda gozetmen olabilir miyim? c.tesi pazar ikiser sinav var ama ayri ayri acilmamis tercihlerde.

ran

Doçent
cumartesi sabah ve pazar sabah oturumlarinin sinavlarina girip ogleden sonraki sinavlarda gozetmen olabilir miyim? c.tesi pazar ikiser sinav var ama ayri ayri acilmamis tercihlerde.
Tercih tek ama görevler oturum oturum gelecek. Gelen görevlerden istediğinizi kabul eder, istemediğinizi iade edebilirsiniz.

öğleden sonraki oturumlar nasıl oluyor? öğleden önce ve sonra tek ücret mi yoksa ayrı ayrı mı?
Her oturum için ayrı ücret ödeniyor.

mustafa_tr

Öğrenci
bana hiç bir oturumda görev çıkmamış zaten yeni öğr. görevlisiyim. İade edilen görevler kutusunu işaretlersem tercihdışı yerler gelebilir mi? Yeni olduğumuz için bize ne zaman görev verilebilir?

ran

Doçent
bana hiç bir oturumda görev çıkmamış zaten yeni öğr. görevlisiyim. İade edilen görevler kutusunu işaretlersem tercihdışı yerler gelebilir mi? Yeni olduğumuz için bize ne zaman görev verilebilir?
Evet, iade görevlerde tercih dışı geliyor. Ben göreve başladıktan sonraki ilk sınavda görev almıştım. Hatta salon başkanlığı gelmişti. Yani, size de görev çıkabilir.

Bu arada, bu sınavda görev istememiştim. Yine de görev çıkmış mesela. Bulunduğunuz yerde sınava giren çok, görevli az ise böyle olabiliyor.

mustafa_tr

Öğrenci
Evet, iade görevlerde tercih dışı geliyor. Ben göreve başladıktan sonraki ilk sınavda görev almıştım. Hatta salon başkanlığı gelmişti. Yani, size de görev çıkabilir.

Bu arada, bu sınavda görev istememiştim. Yine de görev çıkmış mesela. Bulunduğunuz yerde sınava giren çok, görevli az ise böyle olabiliyor.

hocam istemezseniz bana iade edin :) Teşekkür ederim bilgiler için.

A

Akademik061969

Guest
Bugüne kadar hep salon başkanı oluyordum. Cumartesi salon başkanlığı pazar gözetmenlik çıkmış ? Ilk defa gözetmenlik yapacağım farkı nedir salon başkanından :D Pazar gününün salan başkanları kim oldu ? :D :D