Reader at work 1 YDS DERDİ

ahmetahmet

Öğrenci
Arkadaşlar ingilizcesi sıfır biriyim.
Duyduğuma göre bu kitabı bitiren 70 puana kadar alabiliyormuş.
Ben 55 puan istiyorum
***Bu kitabı , uzaktan eğitim ile anlatan hocalar var mı ?
Sizden öneriler rica ediyorum.

Son düzenleme:

miss.esra

Doçent
Ben 55 puan istiyorum

ingilizceniz sıfırsa bence bu kitapla başlamayın önce temel şeyleri öğrenin zaten başlasanız da anlamazsınız. temel gramer bilgisi ve kelime öğrenin sonra bu kitaba geçin nacizane fikrim

A

Akademik Forum

Guest
reader at work ile yds tamam hikayesine aldanmayın.bunun yanında birçok metin okumalısınız.more to read 1-2, reading for social vs. vs. yds den 65 üstü puan alınca reader at work ile çalıştığınızı söylemeye utanıyorsunuz...çok basit hatta vasat altı bir kitap....

biyofizik19

Öğrenci
Ben 55 puan istiyorum

Arkadaşım tabiki var.EEC hocalarından olan uğur albayrak passagge work videolu derslerinde çok güzel anlatıyor. Uzaktanyds.com da var. Kesinlikle almanı tavsiye ederim. 6 seviye var reader at work 1 u çevirerek anlatıyor. Ben çok faydasını gördüm.

A

Akademik Forum

Guest
Ben de bunu merak ederek arastiriyordum:)) Bu kitap full calisilinca,55 almaya yeter mi?

A

Akademik Forum

Guest
YDS den 1 yıl gibi bir sürede 80 almış bir insan olarak tavsiyelerimi söyleyeyim, çok fazla hatalı çalışmalarım oldu o yüzden faydalı olmak isterim. reader at work cok önemli bir kitap ama okumanın amacı grammeri oturtmak ve kelime ezberlemek, sıfır grammerle okumaya başlama ben yaptım boşaydı. basit bir gramer kitabı al türkçe açıklamalı ( murat kurt english grammer today de ben çalıştım) daha sonra suat gürcan rıdvan gürbüzün yds sınav stratejilerini al 2 ayda iyi çalışmayla bitirrsin, akabininde readerlara geç 1 ve 2 si gayet faydalı. Yds den bana 80 aldırdı bu kaynaklar tabi soru çözmeyide unutma, günde 5 saatini ayırman lazım tabi.2 yıl önce ingilzce ile hiç bir alakası olmayan bir insan olarak suanda ingilizce öğretmenliği okuyorum ikinci üniversite olarak. Son olarak kelime kitabı. Öyle boş kelimeler ezberleme, cesur öztürkün essential academik vocabulary kitabının ilk bölümünü ezberle 50 yi rahat geçersin, bu dediklerimi yaparsan 6 ayda 60 eylül sınavından ise 75 i zorlarsın. sınav gayet basit. söylenenler zorlamasın seni.

A

Akademik Forum

Guest
reader at work ile yds tamam hikayesine aldanmayın.bunun yanında birçok metin okumalısınız.more to read 1-2, reading for social vs. vs. yds den 65 üstü puan alınca reader at work ile çalıştığınızı söylemeye utanıyorsunuz...çok basit hatta vasat altı bir kitap....

acaba reklamını yaptığınız kitabın basıldığı pegem yayın evi çalışanı olabilir misiniz?

ugurcemil

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar,
Kitap güzel, yeni başlıyorsanız, Reader at Work 1 in youtube da anlatımları da var. Youtube linki aşağıya kopyaladım. Kolay gelsin..

https://www.youtube.com/user/canhoca54

- - - Güncellendi - - -

Ücretsiz ve adam hoca yani çakma değil... videolarını takip ederseniz anlaşılır zaten. Para pul vermeden sadece kitapları alın üstünde yazıp çizin, tekrar edin yeter. Youtube da bu işi yapan birkaç kişi var bir tanesi mesela Key (anahtar) için yazıldığı gibi okuyor key mesela : doğrusu (kiy) olmalı. Bu ufuak bir örnek daha niceleri var. Doğrusunundan takip edin.. Kolay Gelsin...

- - - Güncellendi - - -

https://www.youtube.com/user/canhoca54