Üds İstanbul kurs tavsiye

greyface

Öğrenci
Ben de arayıştayım. Bayrampaşa'da oturuyorum. Geçen sene Ataköy-(Şirinevler)Just English'e gitmiştim. Bildiğim yer olduğu için, bir de metroya çok yakın düştüğü için bu sene de gitmeyi düşündüğüm seçenekler arasındaydı, ama 3 gün önce aradım. Ataköy'de ÜDS kursu vermediklerini, kayıt yapıp Bakırköye yönlendireceklerini söylediler. Fatih veya Bayrampaşa'ya yakın herhangi biryerde ÜDS-KPDS kursu araştırıyorum. Geçen KPDS sınavında 47 aldım. Minimum 65 almam gerekiyor. Bahsettiğim kriterlere uygun kurs var mıdır acaba. Forumlardaki "ÜDS-KPDS'ye şöyle çalış , böyle çalış, ben şöyle çalıştım 85 aldım, şu şöyle çalıştı 95 aldı" hikayeleri bana pek hoş gelmiyor. Herkes kendi hikayesini yazar. Ben de bir öğretmen olarak bu işi iyi yapan eğitimcilerden destek almadan, grup psikolojisi içine girmeden çalışamayan gruba giriyorum galiba.(Tabii bu benim için geçerli.) Avrupa Yakasında Bayrampaşa'ya yakın veya ulaşımı kolay bir ÜDS veya KPDS kursu arıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

mp1907

Öğrenci
arkadaşlar son sınav hüsranından sonra(15 puan düştükten sonra üdsde) kursa gitmeye karar aldım...beylikdüzü-avcılar-şirinevler-bakırköy gibi yerlerde önereceğiniz üds-kpds kursu var mı? Lütfen hocalar değil öğrenciler yazsın..kursu ve hocasıyla beraber yazarsa sevinirim...