2016 Şubat İTÜ Dil Merkezini Kazananlar

Dyt.ED

Öğrenci
2016 Şubatta İTÜ dil merkezini kazananlar kimler burada paylaşalım arkadaşlar. Kalacak yer konusunda da buradan yardımcı olursanız sevinirim(erkek arkadaşlar benle iletişime geçebilir) :adoration:

serden

Öğrenci
BEN İTÜDE DİL eğitimi aldım çok doğru bir tercih yapmışsınız sizi tebrik ediyorum . hassaten orada okan hoca ve mustafa hocanın isimlerini unutmayın bizlerden selam götürün. ödevleri ve çalışmaları harfiyyen yerine getirdiğiniz takdirde geçeceğinize inanıyorum.

Dyt.ED

Öğrenci
BEN İTÜDE DİL eğitimi aldım çok doğru bir tercih yapmışsınız sizi tebrik ediyorum . hassaten orada okan hoca ve mustafa hocanın isimlerini unutmayın bizlerden selam götürün. ödevleri ve çalışmaları harfiyyen yerine getirdiğiniz takdirde geçeceğinize inanıyorum.

Aleyküm selam hocam, tavsiyelerinizi dinleyeceğim saolun. Benim merak ettiğim nerede kaldınız acaba? Ben bugün ITÜ yurtlar koordinatörlüğünü aradım bana kalamayacağımı söylediler, ama önceden kalanlar olduğunu okumuştum forumda

hazerfan

Öğrenci
2015 – 2016 ÖYP 1. Grubu Toplantısı ve Düzey Belirleme SInavı

2015 – 2016 ÖYP 1. Grubu için toplantı ve Düzey Belirleme Sınavı 29 Şubat 2016 Pazartesi günü saat 11.00’de Maçka Yerleşkesinde bulunan Yabancı Diller Yüksekokulu A-101 no’lu amfide yapılacaktır. Kayıt için daha önceden gelmenize gerek yoktur. Gelirken çalıştığınız üniversiteden alacağınız görevlendirme yazısı yeterlidir. Bu belgeyi şimdi alamazsanız program başladıktan sonra da verebilirsiniz.

santral25

Öğrenci
Ayıptır sormasi kurstan sonraki sinavdan kac aldiniz?

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serden

Öğrenci
Ayıptır sormasi kurstan sonraki sinavdan kac aldiniz?

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar bizim sınıftan çok az kişi kalmıştı , sizler hocalarınızın programlarına düzenli takip edin. bizde ilk üç ay gramer son 3 ay ful her gün deneme çözümüydü. bu programlar doğrultusunda elbetteki çoğu arkadaşlarımız geçti, doğrudan doğruya sınava hazırlama bilincine sahip hocalarımız var itü de .

Aviator

Öğrenci
Selam Arkadaşlar. Bende itü de eğitim alıcam.Yurtları bende aradım yer olmadığını söylediler. Artık Eşyalı ev bakıcaz mecbur okula yakın.