İTÜ Dil Merkezine Yerleşenlere Merhaba

arşgör

Öğrenci
muhtemelen öyp koordinatörü gürcan bey olacaktır. sakına gazına gelmeyin. Yani daha öncekilerde sıkuntılar olmuş deyin. Nasıl bi program olacaksa baştan anlatsın ve uygulansın program. Problemlerde mutlaka söyleyin. Gürcan bey çok şey söyler. Ama genelde dediğini pek yerine getirmez.

- - - Güncellendi - - -

ha bu arada yiğidi öldür, hakkını yeme demişler. Gürcan bey iyi ders anlatır. Ama bazen dersleri aksatır.

vldndndr

Öğrenci
muhtemelen öyp koordinatörü gürcan bey olacaktır. sakına gazına gelmeyin. Yani daha öncekilerde sıkuntılar olmuş deyin. Nasıl bi program olacaksa baştan anlatsın ve uygulansın program. Problemlerde mutlaka söyleyin. Gürcan bey çok şey söyler. Ama genelde dediğini pek yerine getirmez.

- - - Güncellendi - - -

ha bu arada yiğidi öldür, hakkını yeme demişler. Gürcan bey iyi ders anlatır. Ama bazen dersleri aksatır.

Bize birol çetinkaya adlı bi bey mail atıyo koordinatör olarak,kendisi hakkında bir bilginiz varmı acaba gürcan bey gibi birisimidir kendisi:)

i.a.

Öğrenci
Arkadaşlar ben Birol Çetinkaya denen şahsa mail attım ve işleri halledemedim pazartesi gelemeyeceğim dedim, önemli değil ama en kısa zamanda derslere gelin dedi.

i.a.

Öğrenci
Arkadaşlar bence bir sıkıntı olmaz sınava girmemek. galadriyel'in dediği gibi, en düşük seviyeli sınıfa yerleştirilirsiniz ki zaten iki seviye olacaktır. Pre-int ve int şeklinde. Beginner'dan başlatacaklarını sanmıyorum hiçbir sınıfı. Van tu tıri for diye saydırmazlar bizi yani. O yüzden Pre-int zaten idealdir. Sıkıntı olmaz. Gene de kendinizi denemek için girin tabi. Bir yaptırımı falan olmaz.

esoong

Öğrenci
pazartesi sınav için itü ye gittik. Görevlendirme yazıları hazırlamışlar bizim için. Elden teslim edebildim bugün kurumuma. İyi oldu benim için