2011 İlkbahar Ales Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

neptün

Öğrenci
benim de aldığım haberlere göre ali demir adana, bursa diye şıkları söylüyomuş, çalışanlar da cevap kağıtlarını kontrol ediyomuş.. düşündüm de aslında olabilir yani yoksa niye bu kadar uzun sürsün di mi :D

gokhan1507

Öğrenci
benim de aldığım haberlere göre ali demir adana, bursa diye şıkları söylüyomuş, çalışanlar da cevap kağıtlarını kontrol ediyomuş.. düşündüm de aslında olabilir yani yoksa niye bu kadar uzun sürsün di mi :D

Hocam durum böyleyse ya umutlarımızı tamamen kaybedelim ya da ÖSYM binasında protesto edelim Ali Demir'in bu işi yapmasını. hahah :D

yarın 24 mayıs ve ösym nin sınav açıklamadaki resmi süresi doluyor...bugün telefon açtım ve telefondakiler bilgilerinin olmadıklarını sadece ösym nin resmi sitesini takip etmem gerektiğini söylediler.ne kadar güzel bir açıklama değil mi ben bilmiyordum sanki ösym nin sayfasından takip edildiğini!!!!!ama şunu söyliyim yarında açıklanmazsa daha da çok zor açıklanması.zaten 278 kişiye yaptıkları sınavın sorularını sır gibi kimseye göstermeyen bir kurumdan çokta bir şey beklemeyin arkadaşlar....

Şu memurlar herkesi kendileri gibi birşeyden anlamaz insanlar zannediyorlar. :D İnternetten takip ediniz! Lafa bak... Kimse bilmiyor sanki netten takip etmeyi...

Geri kafalı memurlar...

ayunak

Öğrenci

:) "Ali bey 23 Bursa mıydı yoksa Bolu muydu kaçırdım!" gibi muhabbetler de dönüyordur o zaman:)

lito hd

Öğrenci
Arkadaşlar, ALES'le aynı gün yapılan başka bir sınavı açıkladılar:mad:

Ales'i de gün içinde açıklarlar inşallah, ümitlerimizi kaybetmeyelim:)

Ayrıca önemli olan hemen açıklanması değil, ne zaman açıklanırsa açıklansın standart sapmaların puanlarımızı olumlu yönde etkilemiş olması:)

gokhan1507

Öğrenci
Arkadaşlar, ALES'le aynı gün yapılan başka bir sınavı açıkladılar:mad:

Ales'i de gün içinde açıklarlar inşallah, ümitlerimizi kaybetmeyelim:)

Ayrıca önemli olan hemen açıklanması değil, ne zaman açıklanırsa açıklansın standart sapmaların puanlarımızı olumlu yönde etkilemiş olması:)

Ne zaman açıklanacağıda önemlidir.

Yüksek lisans/doktora başvuru süreleri dolduktan sonra ALES sınavının ne anlamı kalır ki!

lito hd

Öğrenci
Ne zaman açıklanacağıda önemlidir.

Yüksek lisans/doktora başvuru süreleri dolduktan sonra ALES sınavının ne anlamı kalır ki!

Evet, bu konuda haklısın y. lisans/doktora başvurusu yapacaklar için kötü bir durum. Ben de doktora başvurusu yapacam, genelde istisnalar hariç birçok üniversitede ağustos-eylül gibi başvurular başlıyor.Üniversitelerin sonuçları beklemesi lazım, başvuruların geç başlamasını ümit ediyorum.