2012 ÜDS İlkbahar Sınav Soruları Yayınlandı

• Konbuyu başlatan Akademik
  • Başlangıç tarihi

edebiyat34

Öğrenci
yarın beklenirken bugün açıklamakta ne? bu kurumun hiç karizması kalmadı.ne yapacağım be bu saatte soruları? hiç bir şey hatırlamıyorum

IMOTEC

Öğrenci
Alsınlar o kitapçıkları uygun şekilde kullansınlar bu saatte kim ne hatırlayacak sınav sonuçlarını açıklasınlarda biran önce millet kpds için konsantre olsa

bhrm

Öğrenci
sanki üzerine düşündüğüm şıkları işaretledim, sanki a sanki b yook yok o diil c miydi en iyisi hatırlayamıyorum eksi koyayım.... 1- 2- 3- 4- 5-6...yok ya doğru sayısı bu kadar olamaz....neyse en iyisi sonuçları beklemek...belki o zaman hatırlarım...teşekkürler ösym:)))hiç zamanımı almadın!!!!!

BegümDilara

Öğrenci
valla arkadaşlar yazacak bir şey bulamıyorum.çünkü bnm yazacaklarımı siz bnden de önce yazmıssınız.evet kimse birşey hatırlamıyor malesef ki....bnce bukadr beklettıkten sonra bu hafta açıklayacaklar.bn yarın açıklamalarını kuvvetli buluyorum.gerçi ösym bu hiç belli olmuyor nerde ne yapacakları....

VeK

Ordinaryüs Profesör Doktor
ösym yaptığı sınavın telif hakkını alamadığı için sınavanı bu kadar geç açıklıyorsa vay halimize :) umarım soruları hazırlatıp yayınladığı süreç kadar başarısız bir puanlama olmaz

khakan

Öğrenci
geç açıklayıp insanların soruları unutup fazla yorum yapmamasını mı amaçladılar acaba ?????????????????????????????????
erkenden yayınlasalar herkes sınavla ilgili yorumunu yapar yanlış soruları tespit edip hemen itiraz ederlerdi........................
herhalde başımız ağrımasın kitapçıkları geç yayınlayalım hemen arkasında da sonuçları patlatırız başımız ağrımadan sınavı tamamlarız dediler ?????????????????????????????????

T

tugra1986

Guest
Çok iyi bir taktik izledi bu sefer aslında ÖSYM . Herkese unutturdu soruları, ortada tartışacak itiraz edecek bir durum bırakmadı. Herkes muallakta kaç puan alacağı konusunda , o yuzden kaç puan gelirse kabul edeceğiz puanları çünkü zaten hatırlamıyoruz. Başlarıda ağrımayacak bu şekilde..