2014 Yükseköğretime Geçiş Sınavı ve 2014 JANA Görev Başvuruları

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
2014 Yükseköğretime Geçiş Sınavı (2014-YGS)Görevli Başvuru Tarihleri

Tercih Başlangıç : 21.02.2014 08:20
Tercih Bitiş : 27.02.2014 10:00

2014 Jandarma Okullar Komutanlığı Jandarma Astsubay Temel Kursu Giriş Sınavı Görevli Başvuru Tarihleri

Tercih Başlangıç : 20.02.2014 13:00
Tercih Bitiş : 25.02.2014 10:00

Görevli İşlemlerine Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ

Not: Eğer görevli işlemleri sistemine giremiyorsanız Fakülte/MYO/Yüksek Okul sekreterliğinize veya ÖSYM bürolarına başvuru yaparak görevli kaydınızı yaptırabilirsiniz. Sınavlarda Öğretmenler ve Akademisyenler görev alabilir.

sercan_33

Öğrenci
2014 Yükseköğretime Geçiş Sınavı (2014-YGS)Görevli Başvuru Tarihleri

Tercih Başlangıç : 21.02.2014 08:20
Tercih Bitiş : 27.02.2014 10:00

2014 Jandarma Okullar Komutanlığı Jandarma Astsubay Temel Kursu Giriş Sınavı Görevli Başvuru Tarihleri

Tercih Başlangıç : 20.02.2014 13:00
Tercih Bitiş : 25.02.2014 10:00

Görevli İşlemlerine Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ

Not: Eğer görevli işlemleri sistemine giremiyorsanız Fakülte/MYO/Yüksek Okul sekreterliğinize veya ÖSYM bürolarına başvuru yaparak görevli kaydınızı yaptırabilirsiniz. Sınavlarda Öğretmenler ve Akademisyenler görev alabilir.

Görev verilip verilmediği ne zaman belli olur. Jana için başvurdum.

dopamin

Öğrenci
Arkadaşlar Iade görev talep edersem binami kendileri mi seçecekler. Yani uzakta bi okula da verebilirler mi, JANA için soruyorum

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ran

Doçent
Bulunduğum ilde JANA sınavı yapılmayacak. Bu nedenle, görevlendirme başvurusu yapamamıştık. Ama görevlendirme sorgusu yapınca ekranda "iade görev isteği" çıkıyor. İşaret koyunca da "isteğiniz işleme alındı" diyor.

1) Sistemden kaynaklı bir sorun mu ?
2) Görev çıkarsa (ki çıkması düşük ihtimal) en yakın ile mi görevlendiriliriz ?

Bana yazılımsal bir hata gibi geldi.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Bulunduğum ilde JANA sınavı yapılmayacak. Bu nedenle, görevlendirme başvurusu yapamamıştık. Ama görevlendirme sorgusu yapınca ekranda "iade görev isteği" çıkıyor. İşaret koyunca da "isteğiniz işleme alındı" diyor.

1) Sistemden kaynaklı bir sorun mu ?
2) Görev çıkarsa (ki çıkması düşük ihtimal) en yakın ile mi görevlendiriliriz ?

Bana yazılımsal bir hata gibi geldi.
Düşünceniz doğru olabilir ilk defa yapılıyor.

orta123

Öğrenci
nazmi hocam dil eğitiminde gittiğimiz üniv.de sınav gözetmenliği için, ilk atandığımız üniv.den herhangi bir belge götürmemize gerek var mı?teşekkür ederim şimdiden

dopamin

Öğrenci
Nazmi hocam basvuruyim o zaman ben. Kotu biyer gelince reddedebiliyorsak yani. Hayr goreve baslayali bir bucuk yil olmus hala sinav gozetmenligini bile size danismaya devam ediyo olmama gülüyorum: D

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Nazmi hocam basvuruyim o zaman ben. Kotu biyer gelince reddedebiliyorsak yani. Hayr goreve baslayali bir bucuk yil olmus hala sinav gozetmenligini bile size danismaya devam ediyo olmama gülüyorum: D

İadeler 5'inde verilecekmiş sonrasında onay süreci başlayacak onun da.

ran

Doçent
YGS görevlendirmeleri açıklanmış. Bana yakın A okulunu ilk sıralara yazdım, 15. tercihim olan B okulu geldi. Arkadaşım, kendisine yakın olan B okulunu yazdı, 14. sıradaki A okulu geldi. Aldığımız görev sayıları hemen hemen aynı. Görevlendirmeler neye göre yapılıyor ? Biri özetleyebilir mi ? (GİS anasayfadaki görevlendirme vs. notlarını okudum.)

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
YGS görevlendirmeleri açıklanmış. Bana yakın A okulunu ilk sıralara yazdım, 15. tercihim olan B okulu geldi. Arkadaşım, kendisine yakın olan B okulunu yazdı, 14. sıradaki A okulu geldi. Aldığımız görev sayıları hemen hemen aynı. Görevlendirmeler neye göre yapılıyor ? Biri özetleyebilir mi ? (GİS anasayfadaki görevlendirme vs. notlarını okudum.)
Benim hiç yazmadığım okul geldi :) beşiktaştayım beylikdüzü çıktı bir de engelli görevi :/ bir kere yaptım o işi 3.5 saat tüm soruları okudum bir daha asla..