2015 ALES Sonbahar Çıkmış Sorular PDF

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahselcan

Öğrenci
Arkadaşlar, 2015 SONBAHAR ALES'E girmiş olmama rağmen sorular yayınlanırken almadım maalesef şuanda da soruları göremiyorum. Sizden ricam bu sınav soruları elinde olan varsa lütfen yollayabilir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
A

AlesZede

Guest
Bende 2015 sonbahar sorularını arıyorum.. gönderir misiniz ?

Gunes Yunus

Öğrenci
bana da gönderirseniz çok sevinirim.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cunen

Öğrenci
gönderen arkadaşıma şimdiden teşekkür ederim

mamad

Öğrenci
Ben de göremedim, ondan istedim. Galiba 2014 bahar da vardı bir yerlerde. Ona da bir bakayım.

aliii

Öğrenci
Elinde olan var mı ? Sistemden kaldırmışlar görünmüyor.

A

Akademik Forum

Guest
bana da atan olursa sevinirim

A

Akademik Forum

Guest
Arkadaşlar edilebilen varsa bende çok isterim,

A

Akademik Forum

Guest
Ales

:apologetic:ales sonbahar 2016 yı bana da yollayabilir misiniz ?

exchange03

Öğrenci
arkadaşlar, bende
---2015 sonbahar (kendi sistemimden lazım olur diye zamanında resimlerini çekmiştim soruların, sözel 2nin çok az bir kısmı yok ve sorularda küçük bir ihtimal de olsa kayma olabilir
---2015 ilkbahar (bu siteden indirdim-ancak sözel kısmını yok)
---2014 ilkbahar (bu siteden indirdim)

soruları var isteyen olursa [email protected] adresine mail atabilir hangisini istiyorsanız gönderebilir. Ayrıca sizde 2014 ve 2015 ilkbaharın daha iyi çekilmiş fotografı ve diğer dönemin soruları varsa paylaşsanız sevinirim

subuo35

Öğrenci
arkadaşlar, bende
---2015 sonbahar (kendi sistemimden lazım olur diye zamanında resimlerini çekmiştim soruların, sözel 2nin çok az bir kısmı yok ve sorularda küçük bir ihtimal de olsa kayma olabilir

soruları var isteyen olursa [email protected] adresine mail atabilir hangisini istiyorsanız gönderebilir. Ayrıca sizde 2014 ve 2015 ilkbaharın daha iyi çekilmiş fotografı ve diğer dönemin soruları varsa paylaşsanız sevinirim

merhaba bana da 2015 sonbahar ales sorularını mail olarak gönderebilirmisiniz

Mail adresim: [email protected]

teşekkür ederim....

exchange03

Öğrenci
arkadaşlar, sınav tariflerinde karışıklık olmuş internetten bulduğum sorularda ilkbahar yazdığından benim kendi hazırladığımın sonbahar olduğunu düşündüm ancak sınav sonucumdan kontrol ettim, benim hazırladığım 2015 ilkbahara ait, diğerlerini internetten bulduğumdan kesin bişey söyleyemiyorum. hangi sınavı istediğinizi söylerseniz mail atarım, gönderen arkadaşlara hem yanlışlığı izah ettim hem de soruları gönderiyorum. herkese sınavda başarılar, bu arada tecrübeyle sabittir, hangi deneme diyenlere, uzman kariyer ve x yayınlarını (forum sitesinde öneriyorlar ben hiç x yayınlarını çözmedim) önerilir.

jsnbrn

Öğrenci
arkadaşlar, bende

2015 ales sonbahar sorularını [email protected] adresine gönderebilirsen çok müteşekkir olurum.Şimdiden tsk ediyorum

tifosif13

Öğrenci
Exchange03 selamlar,

Benim 2014 2015 ve 2016 ALES çıkmış sorularına ihtiyacım vardır. Elinde hangisi varsa ve gönderebilirsen çok sevinirim. Çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

Emailim: [email protected]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...