26 Ekim 2013 Akademikpersonel.org İstanbul Buluşması

sidneh

Profesör
Ben insanlara balık vermiyorum, balık tutmayı gösteriyorum Vahdet hocam. :) Madem araştırma görevlisi olacağız araştırmaya üşenmemek lazım. :)

enessom

Öğrenci
Cumartesi uygundur hocam. Peki nerede buluşacağız? Tarih yaklaştı artık karar vermemiz gerekiyor. Kadıköy ya da Taksim gibi merkezi bir yerde olsa iyi olur bence.

C

ch.accepted

Guest
Arkadaşlar ben de katılmayı çok isterdim ama yıllar İstanbul'daydım tek bir buluşma düzenlenmedi ben İstanbul'dan ayrılınca düzenlendi o yüzden maalesef şansıma küsüyorum :D

Yer olarak nacizane önerim Baltalimanı olacak. Evet ulaşımı biraz (çok az :D) zordur ama gerçekten nezih mekanlarıyla kahveleriyle elmalı turtalarıyla ve eşsiz manzarasıyla yıllardır aklınızda kalacak bir buluşma olur. Taksimde buluşmanın Ankara'da buluşmayla hiç bir farkı yok zaten aynı taş aynı ışık :D Eğer Kadıköy düşünürseniz de Moda tarafını önereceğim. Moda'ya Kadıköy merkezden sarı minibüsler gider. Moda'daki kafeler ve manzara da çok güzeldir :)

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Merhaba arkadaşlar, ne yazık ki buluşmamız 1 ya da 2 hafta sonrasına ertelenmiştir yakında yeni açıklama yapılacaktır :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

miss.esra

Doçent
Arkadaşlar ben de katılmayı çok isterdim ama yıllar İstanbul'daydım tek bir buluşma düzenlenmedi ben İstanbul'dan ayrılınca düzenlendi o yüzden maalesef şansıma küsüyorum :D

Yer olarak nacizane önerim Baltalimanı olacak. Evet ulaşımı biraz (çok az :D) zordur ama gerçekten nezih mekanlarıyla kahveleriyle elmalı turtalarıyla ve eşsiz manzarasıyla yıllardır aklınızda kalacak bir buluşma olur. Taksimde buluşmanın Ankara'da buluşmayla hiç bir farkı yok zaten aynı taş aynı ışık :D Eğer Kadıköy düşünürseniz de Moda tarafını önereceğim. Moda'ya Kadıköy merkezden sarı minibüsler gider. Moda'daki kafeler ve manzara da çok güzeldir :)
tur rehberi gibisin maşallah bundan sonra bi yere gitmek istersem sana danışıcam :cool: