7 Ekim 2013 Boğaziçi Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar Buraya :)

Gorevlendirme yazisi ortalama ne kadar surede cikar?
Tahmini bir sure var midir

Hocam bana da önce yüklenme senedini noterde imzalayacaksınız 2 kefil ile, ondan sonra görevlendirme yazınızın onaylanması için rektör hocaya göndericez dediler. Rektörün onaylaması için noterde imzaladığınız senedi de görmesi gerekiyormuş. O yüzden senet işini bir an önce halledebilmem için bana bir haftalık araştırma izni verdiler. Bence siz de hemen senet işini halletmeye çalışın derim nacizane...

darklion1

Öğrenci
Hocam bana da önce yüklenme senedini noterde imzalayacaksınız 2 kefil ile, ondan sonra görevlendirme yazınızın onaylanması için rektör hocaya göndericez dediler. Rektörün onaylaması için noterde imzaladığınız senedi de görmesi gerekiyormuş. O yüzden senet işini bir an önce halledebilmem için bana bir haftalık araştırma izni verdiler. Bence siz de hemen senet işini halletmeye çalışın derim nacizane...
Pazartesı bi gideyim fakülte sekreteriyle görüşeyim üniversite senedi versin hemen bir günde işlemleri halledeyim kefillerim filan hepsi hazır imza için senedi getirmemi bekliyorlar :)

eliffa

Öğrenci
arkadaşlar merhaba bende dokuz eylülden boğaziçine dil için geleceğim.Hayırlı olsun hepimize. Benim fakültemde şuan dil ile ilgili hiçbir belge olmadığı için daha sonradan göndereceğiz kağıtlarınızı gidin diyorlar. Bahsettiğiniz dilekçe vs. nedir. Görevlendirme yazısı dediğiniz fakülteden alacağımız görevine devam etmektedir kağıdı mıdır?

belkiyaparız

Öğrenci
arkadaşlar merhaba bende dokuz eylülden boğaziçine dil için geleceğim.Hayırlı olsun hepimize. Benim fakültemde şuan dil ile ilgili hiçbir belge olmadığı için daha sonradan göndereceğiz kağıtlarınızı gidin diyorlar. Bahsettiğiniz dilekçe vs. nedir. Görevlendirme yazısı dediğiniz fakülteden alacağımız görevine devam etmektedir kağıdı mıdır?

Hocam 39.madde ile görevlendirme istediğimize dair bir dilekçe verdik biz,önce abd başkanı imzaladı ardından personel işleri şimdi sırada kurulun onayından geçmesinde..yarın akşama hallolur inş dediler,kuruldan geçtikten sonra görevlendirmesi yazısı çıkacak o belgeyi boğaziçine vereceğiz..bu arada tabi bazı üniversiteler senet işini halletmeden görevledirmeyi de yapmayabiliyorlar sanırım sizin öyle bir sorun yok..okulunuz dil eğitimi göreceğiniz yere belge gönderecekse siz hala görevine devam etmektedir yazısıyla gidebilirsiniz şimdilik bildiğim kadarıyla ama siz yine de okulla bir görüşün..

- - - Güncellendi - - -

Hocam 39.madde ile görevlendirme istediğimize dair bir dilekçe verdik biz,önce abd başkanı imzaladı ardından personel işleri şimdi sırada kurulun onayından geçmesinde..yarın akşama hallolur inş dediler,kuruldan geçtikten sonra görevlendirmesi yazısı çıkacak o belgeyi boğaziçine vereceğiz..bu arada tabi bazı üniversiteler senet işini halletmeden görevledirmeyi de yapmayabiliyorlar sanırım sizin öyle bir sorun yok..okulunuz dil eğitimi göreceğiniz yere belge gönderecekse siz hala görevine devam etmektedir yazısıyla gidebilirsiniz şimdilik bildiğim kadarıyla ama siz yine de okulla bir görüşün..

eliffa

Öğrenci
yökten yazı gelmediği için, bize şuan görevlendirmeyapmıyorlar hocam. 39.madde dilekçesi için de dil eğitimi bitiş tarihini istiyorlar. Siz tarih yazdınız mı yoksa sadece altı aylık dil eğitimi yazısı yeterli midir? Bir türlü kabul etmiyorlar buradan o kağıt olmadan da boğaziçi kabul etmez diye düşünüyoruz.

darklion1

Öğrenci
Herkese merhabalar.
Bogazici Universitesi ile gorustum gorevlendirme yazisi istemiyorlar.
Istedikleri belgeler:
1-Nufus cuzdani fotokopisi
2-Iki adet fotograf
3-Personel Daire Baskanliginizdan su anda arastirma gorevlisi oldugunuza dair yazi
4-Bogazicini kazandigini gosteririr cikti
5-Internet sitelerinde yayinlanan Oyp Kurs Kayit Formunun doldurulmasi.

En yakin zamanda da duyuru yapilacakmis.
Belgeleri 7 Ekimde geldiginizde yaninizda getirebilirsiniz dedi.

özdem

Öğrenci
tekrardan merhabalar arkadaşlar, son anda kalacak yerde problem çıktı. boğaziçi yabancı diller yüksek okuluna yakın ya da civarda yurt vs var mıdır?

belkiyaparız

Öğrenci
Kolay gelsin herkese. Başarılar. Boğaziçi güzel yerdedir.

Teşekkürler accepted hocam ;) umarım güzel olur :)

- - - Güncellendi - - -

tekrardan merhabalar arkadaşlar, son anda kalacak yerde problem çıktı. boğaziçi yabancı diller yüksek okuluna yakın ya da civarda yurt vs var mıdır?

hocam varsa bende çok bilmiyorum ama dolu olur deniliyor..eğer herhangi bir bilgi alırsanız burdan paylaşırsanız seviniriz :)

darklion1

Öğrenci
6 aylik dil egitimi gordugumuze yonelik verilen belgeyle akbil cikartmaya gidince sorun cikiyor bilgilendirmek istedim.
Gise de sorun yasayan arkadaslar beyaz masa bolumunde enise hanim ile gorussunler butun oyp programinin ayrintilarini anlatarak ikna edebildim.