7 Ekim 2013 dil eğitimini Ankara Üniversitesi kazananlar

joosme

Öğrenci
ÖYP KURSİYERLERİNİN DİKKATİNE!
07.10.2013 – 18.04.2014 DÖNEMİ
07.10.2013 – 18.04.2014 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’nda İngilizce dil eğitimi alacak olan kursiyerlere Seviye Tespit Sınavı yapılacaktır. Seviye Tespit Sınavı’na katılmak zorunludur.
SEVİYE TESPİT SINAVI
TARİH: 07.10.2013
SAAT: 10.00 – 12.00
YER: Ankara Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü Yabancı Diller Yüksekokulu Gölbaşı / Ankara
ULAŞIM:
Toplu taşıma araçları: Ulus 104 veya Sıhhiye – Kızılay 105 No’lu belediye otobüsleri ve Ulus – Sıhhiye- Gölbaşı dolmuşları kampüsün içerisine kadar gelmektedir.
SONUÇLARIN AÇIKLANMASI: 07.10.2013 tarihinde saat 17.00 itibariyle Ankara Üniversitesi internet sayfasında yayınlanacaktır. (yabdil.ankara.edu.tr)
BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
TARİH: 07 Ekim 2013
SAAT: 14.00
YER: Ankara Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Sinema Salonu
DERSLERİN BAŞLAMA TARİHİ: 08 Ekim 2013

Bilgi için:
Zeynep Seyrantepe
Ankara Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu
Proje Koordinatörü
Telefon: (312) 485 05 07 / 1068
E-Posta: [email protected]

- - - Güncellendi - - -

benden baska ankaraya gidecek olan yok galiba

zzerey

Öğrenci
olmaz mı hocam var tabi:)ben nakil yoluyla geleceğim ve hala atandığım üniversitede göreve başlayamadım. nasıl olacak bilmiyorum:(pazartesi de sınav var. çalıştığım okuldan da ilişik kesemedim evraklarım tamamlanmadığı için. konuyla ilgili bilgisi olan ya da benimle aynı durumda olan var mı?
en azından yalnız olmadığımı bilsem çooooook rahatlayacağım:)

aycan çan

Öğrenci
Merhaba arkadaslar bende ankara universitesiine atandim. Calistigim hastaneden ayrilamadim ancak atamami hizlandirmak icin evraklari atandigim universiteye elden goturme konusunda yardimci oldular. Ankara universitesini aradim benim durumumda baskalarininda oldugu bayramdan once atama islemlerimi halletmeye calismam gerektigini ancak bir hafta tolerans gosterebileceklerini soylediler. Demem o ki yalniz degiliz:))

joosme

Öğrenci
bende kurumlar arası geçişle geldim arkadaşlar ama 6 ay sürdü benim geçmem o yüzden bir önceki dil eğitimine yetişemedim.:)pazartesi görüşmek üzere.

FGY

Öğrenci
Ben de ankara universitesine gideceklerdenim. Kendi okulumda gorevime basladim. Peki ankara universitesine giderken bir evrak falan goturmemiz gerekiyor mu acaba bir bilgisi olan var mi. Gorevlendirme yazisi falan verilcek mi