9 Ekim ÜDS

deucan

Doçent
Yarın ÜDS sınavına girecek olan tüm akademikpersonel.org üyelerine Başarılar dileriz.
Haydin gazanız mübarek ola :)

akademikpersonel.org yönetim

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Tüm akademisyen adaylarına, akademisyenlere ve lisansüstü programlarına hazırlanan arkadaşlarımıza başarılar dilerim :)

manitu2357

Öğrenci
yarınki sınavda tüm öyp alemine başarılar dilerim, umarım sonuçlar açıklanana kadar alım işlemleri gerçekleşmiş olur :D
bu arada sınav süresi 180 dk diyor, ben üdsye ilk defa giriyorum ama daha onceden kpds ye girmiştim ve orada süre 100 dak die hatırlıodum, yanlış mı hatırlıyorum acaba?

faruk

Öğrenci
Geçmiş yılların ÜDS sorularının çözmem en fazla 70 dk sürüyor. 180 dk çok değil mi?
ALES'de ise ne yaparsam yapayım sorular yetişmiyor. ÜDS'den alıp ALES'e koysak olmuyor mu? :)

efee

Öğrenci
Tüm başarı dilekleri için teşekkürler..ben de yarın bu sınavda 180 dk boyunca ter dökecek tüm akademisyen adaylarına, lisanüstü eğitime hazırlananlara ve dil barajını geçmeyi hedefleyen tüm akademisyenlere, kısacası, herkese başarılar diliyorum..:)

biyofizik

Profesör
Geçmiş yılların ÜDS sorularının çözmem en fazla 70 dk sürüyor. 180 dk çok değil mi?
ALES'de ise ne yaparsam yapayım sorular yetişmiyor. ÜDS'den alıp ALES'e koysak olmuyor mu? :)

havamı da basarım diyosun ha :) tamam babo zekisin anladık ne yapak,bari bu fukaraları aşşağılam sınav öncesi :)

degas

Öğrenci
slm arkadşlr. sınav giriş belgesi almakta sıkıntı yaşayn var mı, sayfama giremiyorm çıktı almak için.şifre değitirmem gerekiyor ama değiştirilmiyor da. acil yardmmmm.

degas

Öğrenci
ben de anlamaadım.güvenlik sorusunu cevaplayın diyor ama soru çıkmıyor.yarın sabah ösym bürosu açık olur mu acaba. son çare aklıma gelen.

akeake

Öğrenci
ben de anlamaadım.güvenlik sorusunu cevaplayın diyor ama soru çıkmıyor.yarın sabah ösym bürosu açık olur mu acaba. son çare aklıma gelen.
Eski şifrenle giriş yapmaya çalıştığın zaman hemen sol tarafta yeni şifre belirleme falan çıkıyor.Üst tarafta da belirlemen gereken şifrenin özelliklerini yazmışlar.En az 8 karakter olacak.En az bir tane büyük harf en az bir tane küçük harf en az bir tane özel karakter en az bir tane sayı.. Bunları yaptın ve ona rağmen sistem hata mı veriyor ?