ALES Sonucumun Hatalı Olduğunu Düşünüyorum. Ne Yapmalıyım?

SarrafBey

Öğrenci
Arkadaşlar Sözel-1'den 4, Sözel-2'den ise 3 tane soru boş görünüyor. Halbuki ben öyle yapmadım. Eminim yani. Bu durumda ne yapmalıyım, benim gibi mağdur olan birkaç arkadaş da mevcut. Yardımcı olursanız çok sevineceğim.

Gamze

Administrator
Arkadaşlar Sözel-1'den 4, Sözel-2'den ise 3 tane soru boş görünüyor. Halbuki ben öyle yapmadım. Eminim yani. Bu durumda ne yapmalıyım, benim gibi mağdur olan birkaç arkadaş da mevcut. Yardımcı olursanız çok sevineceğim.

ÖSYM'ye dilekçe vermeniz gerekiyor. ÖSYM'nin internet sitesinde itiraz dilekçesi örneği mevcut.

Gamze

Administrator
Sağ olun hocam. Heyecandan her şeyi birbirine karıştırmış vaziyetteyim. Adaylar Tarafından Dilekçe Gönderilmesi ve İşlem Ücretleri (17.12.2015) şuradaki linkte verilen bilgilere göre bankaya 50 lira mı, yoksa 5 lira mı yatırmam gerek? Sinirden doğru düzgün okuyamıyorum bile.

Anladığıma göre; sınavınızın tekrar incelenmesini istediğiniz için 5 lira hocam. Siz cevap kağıdınızı ve soru kitapçığınızı incelemek isteseydiniz 50 lira olacaktı. Ancak yine de garantilemek için ÖSYM'yi bir arayın. Biraz karışık anlatmışlar pek anlaşılmıyor orada.

Yalnız ek olarak belirteyim dilekçeyi hemen verin yanlış hatırlamıyorsam açıklandıktan sonra 10 gün içinde itiraz edilebiliyordu. Kılavuzu açamadığım için net tarih veremiyorum.

A

Akademik Forum

Guest
İtiraz ile ilgili kapsamlı bir bilgi verecek yok mu acaba? Ne yapmam gerekiyor? Sınav sonucuma itiraz etmek istiyorum. Anlatırsanız sevinirim, etrafta çok fazla bilgi kalabalığı var.

Arkadaşlar benim de boş bıraktığım soru sayısında çok ciddi hatalar var. Çevremde de duyuyorum. yeni sistemde kodlamalar kitapçık üzerinde olması iyi olmadı. Bi gelişme olursa paylaşalım. Ben Şu an ÖSYM' yi arıyorum fakat ulaşamıyorum. Ulaşabilen oldu mu acaba ?

SarrafBey

Öğrenci
Arkadaşlar benim de boş bıraktığım soru sayısında çok ciddi hatalar var. Çevremde de duyuyorum. yeni sistemde kodlamalar kitapçık üzerinde olması iyi olmadı. Bi gelişme olursa paylaşalım. Ben Şu an ÖSYM' yi arıyorum fakat ulaşamıyorum. Ulaşabilen oldu mu acaba ?

ben de ulaşamadım hocam. pazartesiye kaldı artık. buradan haberleşiriz.

A

Akademik Forum

Guest
Arkadaşlar merhaba, Say-1 alanında kaç geometri sorusu vardı acaba? Ben çalışmadığım için sadece geometri sorularını boş bıraktım ama boş sayım hatırladığımdan fazla görünüyor.