AÖF 14-15 Ocak 2017 Final Sınavı Görevlendirmeleri

ran

Doçent
14-15 Ocak 2017 AÖF Sınav görev taleplerinizi 15-22 Aralık 2016 tarihleri arasında Görev Talebi linkinden gerçekleştirebilirsiniz.

Salon Başkanı: 95 TL
Gözetmen: 85 TL Ücret Almaktadır.

Cicero

Öğrenci
Selamlar,

Aynı gün içinde iki oturuma girdiğimizde ücret kesintisi oluyor mu? Vizeler yatmadığı için kontrol edemedim.

Obidik

Öğrenci
Merhaba,
Bu sınavlarda daha önce görev almadım ilk defa bu sınava başvuru yaptım. Süreç nasıl işliyor bilgi verebilir misiniz? hangi oturumda görev alacağımızı nasıl ilan ediyorlar, sonrasında kurumumun aöf temsilcisi ile mi görüşmeliyim?

ran

Doçent
Merhaba,
Bu sınavlarda daha önce görev almadım ilk defa bu sınava başvuru yaptım. Süreç nasıl işliyor bilgi verebilir misiniz? hangi oturumda görev alacağımızı nasıl ilan ediyorlar, sonrasında kurumumun aöf temsilcisi ile mi görüşmeliyim?

Merhaba,

1. Bağlı olduğunuz birim/yetkili kişi tarafından sisteme kaydınız yapılıyor.

2. Sınav dönemleri yaklaştığında AUGİS'e giriyor ve oturumlar için tercih yapıyorsunuz.

3. Görev geldiğinde onaylıyor veya iade ediyorsunuz.

Tercih dönemlerini nasıl bileceksiniz ?

Üniversitenizin web sayfasından duyuru yapılıyordur. Yine de ara ara burayı kontrol edin.

A

Akademik Forum

Guest
Yardım

Y.Eng. Göz. yazıyor görevlendirmede. Bunun açıklaması yardımcı engelli gözetmen mi? yürüme engelli gözetmen mi acaba? Bilgisi olan var mı? teşekkürler.

eczak

Yardımcı Editör
Sınav çıkmamakla ilgili olarak bir bilgi vereyim bilmeyenler için.

Yaklaşık 2 sene önce çıkan 4 tane görevin 1 tanesine geç gitmiştim (geç derken bayağ geç 14.00 da başlayan sınav için 13.50 gibi orada olmuştum) bina sınav sorumlusu çoktan üzerimi çizmiş ve yerime başka bir görevli talep etmiş bu nedenle beni sınava alamayacağını söylemişti. Bu nedenle giremedim göründüm.
2 senedir tüm okulları seçiyorum her sınava başvuruyorum bir türlü görev alamıyordum. Bu final döneminde AÖF'ü arayıp görev alamadığımı söyledim durumu anlattım. Ankara için bağlı olduğum kurumu söylediler (bir ortaokul) orayı aramamı söylediler. Bende okulu aradım kontrol ettiler dilekçe yazıp fakslamamı istediler.
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sınav Koordinatörlüğü'ne, "Sistemde durumum sınava gitmedi olarak görünmektedir. Durumun düzeltilmesi isteğimi saygılarımla bilgilerinize arz ederim" şeklinde bir dilekçe yazdım. Sonunda bu final döneminde görev geldi. Durum düzelmiş duruyor. Başına gelecek arkadaşlara tavsiye edeyim cezalıyım diye yıllarca beklemeyin dilekçe gönderin kesin.