AÖF 2015-2016 Güz Ara Sınav Görevlendirmeleri

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
2015 yılı itibari ile sınav görevlilerimizin Görev Kartlarını online olarak alabilmeleri için bir çalışma başlatılmıştır.

12-13 Aralık 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 2015-2016 YILI AÇIKÖĞRETİM PROGRAMLARI GÜZ DÖNEMİ ARA SINAVI görev talepleri YENİDEN* açılmıştır.

*Belirtilen sınavda tercih sürecini kaçıran görevlilerin mağduriyetinin giderilebilmesi için görev tercih sistemi yeniden açılmıştır.

12-13 Aralık 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 2015-2016 YILI AÇIKÖĞRETİM PROGRAMLARI GÜZ DÖNEMİ ARA SINAVI görev talepleri yeniden açılmıştır.

Sınav görev taleplerinizi 13/11/2015 saat 23:59 a kadar Görev Talebi linkinden gerçekleştirebilirsiniz.

D9E4Yv.png

Bilgilerinize Sunarız,

Son düzenleme:

mustafa_tr

Öğrenci
aöf görev başladı yazıyor. Biz yeni akademisyenlere yine gelmedi görev. İadeden alma durumu için ne yapmak gerekir? Aöf bürosuna mı gitmek gerekli.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
aöf görev başladı yazıyor. Biz yeni akademisyenlere yine gelmedi görev. İadeden alma durumu için ne yapmak gerekir? Aöf bürosuna mı gitmek gerekli.

"Sınav tercih takvimi aktif edilmiştir. Belirtilen sınavda tercih sürecini kaçıran görevlilerin mağduriyetinin giderilebilmesi için görev tercih sistemi yeniden açılmıştır."

Yeniden tercih alınıyor şu anda, görevler henüz belli olmadı.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
12-13 Aralık 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 2015-2016 YILI AÇIKÖĞRETİM PROGRAMLARI GÜZ DÖNEMİ ARA SINAVI görev talepleri yeniden açılmıştır.
Sınav görev taleplerinizi 13/11/2015 saat 23:59 a kadar Görev Talebi linkinden gerçekleştirebilirsiniz.

A

Akademik Forum

Guest
Sistemin duyurular sayfasındaki başvuru tarihleri bence yanlış yazılmış.
Sınav AdıSınav TarihiGörev Tercihi
Başlangıç - Bitiş Tarihi
Görev Onayı
Başlangıç - Bitiş Tarihi
2015-2016 YILI AÇIKÖĞRETİM PROGRAMLARI GÜZ DÖNEMİ ARA SINAVI *12-13 Aralık 201510.11.201613.11.2016##
2015-2016 YILI AÇIKÖĞRETİM PROGRAMLARI GÜZ DÖNEM SONU SINAVI23-24 Ocak 201614.01.201627.01.2016##
2015-2016 YILI AÇIKÖĞRETİM PROGRAMLARI BAHAR DÖN. ARA SINAVI16-17 Nisan 201607.03.201620.03.2016##
2015-2016 YILI AÇIKÖĞRETİM PROGRAMLARI BAHAR DÖN.SONU SINAVI04-05 Haziran 201625.04.201608.05.2016##

celik58

Öğrenci
Bu sene AÖF değişik bir görevlendirme şekli uygulamış; üniversitelerin AÖF büroları tercih sistemi kapanmadan duyuru yaptılar artık sistem otomatik olarak görevlendiriyor, görev çıkmazsa bizden bilmeyin diye. Tercihler bitti ama her sınav döneminde en az 2 görev çıkan bana bu sınav döneminde hiç görev çıkmamış. Bu nasıl bir sistem bileniniz var mı?

E

emrehp

Guest
Her sinavda 4 oturum icinde gorevlendirmem cikiyordu. Fakat bu sinavda hic gorev cikmamis bu nasil oluyor bilgisi olan varmi? Yoksa benim basvurumda bi yanlislik mi meydana geldi aceba

gbakuzum

Öğrenci
Belki sistemsel bir sey cikmistir. Ya da gorev tercih ettiginiz bolgede talep yogundur, bilmiyorum. Bana gozetmenlik cikardi, ilk kez salon baskanligi cikmis

lecturer23

Öğrenci
Hocam bana da her sınav 4 oturum çıkardı, bu sefer 2 tane var. Bildiğim kadarıyla öğretmenlere de sınav görevi çıkması sağlanmış. Mesela bizim gözetmenlerin neredeyse tamamı öğretmen arkadaşlar. Eskiden öğle değildi.

ran

Doçent
Bana görev çıkmamıştı. İadeler ne zaman diye bakmak için açtım, iki tane görev gelmiş. Görev onayı 23:59'da bitecek. Sizler de bir kontrol edin.

A

Akademik Forum

Guest
akademik

hocam üzüldüm sizin adınıza, 4 görev alsanız daha fazla paranız olurdu.

hocayorgun

Öğrenci
Arkadaşlar son zamanlarda AÖF'de öğretmenlerin görev sayıları artıyor, akademisyenlerden budama yapılıyor gibime geliyor. İşe ilk girdiğim senelerde hep 4 görev alırdık. Gözetmenlerimiz de akademik personel olurdu. Şimdi 2 görev gelmiş, 2 sınavda da gözetmenlerim öğretmen. Tüm üniversitede akademik personelimize gelen görev sayısında ciddi düşüş var. Siz de aynı şeyi gözlemliyor musunuz? Asistanların, öğretim görevlilerinin bir gelir kapısı daha hafif hafif kurutuluyor. Salon başkanı yapmıyorlar MEB'cileri ama gözetmenlikleri yoğun bir biçimde veriyorlar. Daha geçen seneye kadar asistanlarımız en az 3 gözetmenlik alırdı. Şimdi 2 yi bulan seviniyor. Hep gözetmenler öğretmen ve müdür yardımcısı olarak atanmış. Bence bu konuda pozisyon alınmalı. Biz ehliyet sınavında, Açık lise sınavında görev alamıyoruz sonuçta. Onların da oralardan ek gelirleri var.