Araştırma Görevllisi Bina Sınav Sorumlusu (Bss) Olabilir Mi ?

globalerol

Araştırma Görevlisi
ARAŞTIRMA GÖREVLLİSİ BİNA SINAV SORUMLUSU (BSS) olabilirmi arkadaşlar kanuni bir engel varmı ygsde okdar cok bina açılmışki belki çıkar ama kanuni bir sakıncası varmı onu sormak istiyorum bi eğitim filan alınıyodu sanırım doğrumu ?

DADASSS_

Öğrenci
ARAŞTIRMA GÖREVLLİSİ BİNA SINAV SORUMLUSU (BSS) olabilirmi arkadaşlar kanuni bir engel varmı ygsde okdar cok bina açılmışki belki çıkar ama kanuni bir sakıncası varmı onu sormak istiyorum bi eğitim filan alınıyodu sanırım doğrumu ?

Olabilir kaç yıldır da var zaten..Tercih yaparsınız hiyerarşik sıraya göre tercih yaptığınız bölgede bss size uygunsa siz yaparsınız..Bende defalarca bss yardımcısı oldum özellikle ygs tarzı sınavlarda oluyo çünkü İstanbul'da bina sayısı çok..Bss yardımcısı da bss konumundadır..Çünkü bss nin gelmemesi durumunda bss yardımcısı olan arkadaşlarımın bss görevi yaptığını biliyorum..

globalerol

Araştırma Görevlisi
heeh iyiki açmışım konuyu :D BSS çıktı banada :D:D::D:D jana da gözetmen ygs de bss çıkmış bu ne tezatlık arkadaş :D

arkadaşlar ilk defa yapıcam altımdakiler de bilgisiz olurmu acaba ve bina sorumlusu bana yardımcı olurmu ki ? hiç daha önce bu görevi yapmadım