BAP Projelerinde Usulsüz Engelleme

basciemre

Öğrenci
Bir devlet üniversitesinde Yardımcı Doçent olarak çalışıyorum. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi'nde ikinci doktoramı yapıyorum. Normalde BAP doktora tez projelerinde araştırmacıya 40.000 TL'ye kadar destek olunuyor ama başka bir kurumda çalıştığım için projedeki konferans ve araştırma seyahat giderleri gibi kalemlerin ödenmeyeceği söylendi. Bu karar Anadolu Üniversitesi'nde son 1 senedir uygulanıyormuş. Çalıştığım üniversite BAP imkanı da bulunmamakta, sürekli mağdur ediliyorum. Bu uygulama yasal mıdır? Neler yapılabilir?

merzer

Doçent
Mağdur derken ?
Kendi üniversitenizde BAP yok diye birşey olamaz.Muhakkak vardır.
Size çıkmıyordur o ayrı.
Kurum dışı 40.000 alabileceğiniz bir başka üniversite yok Türkiye'de bence dikkat edin bundan da olmayın :)

Üniversite personeliyim , proje de var olan eğitim vs için bile yolluk yevmiye alınamıyor eğer karşı kurum kamu kurumu değilse.

Yasal olmayan bir durum kesinlikle yoktur . Hele ki AÜ'de verilebilecek birşey olsa kesinlikle çıkar diye düşünüyorum.

sueno

Kısıtlanmış Üyelik
Bap--->>

soru yöneltmiştim ancak ,yazdığım soruyu gereksiz buldum ,kendi başıma tüm ihtiyaç duyduğum bilgileri öğrenebilmekteyim..

Son düzenleme:

sueno

Kısıtlanmış Üyelik
&

ilgili editör ,yorumları silebilirsiniz ,verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim..

sueno ,yazılı-görsel-sesli materyal varlığında kendi başına ihtiyaç duyduğu bilgileri öğrenebilmektedir.

Son düzenleme:

sueno

Kısıtlanmış Üyelik
Son.

bu başlıktaki tüm yorumlarım yeniden düzenlenerek kaldırılmıştır.yönetmelikler okunuyor/inceleniyor

verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim. sueno forumunuzu konu açmak veya birşeyleri öğrenmek için çok kullanmayacaktır .

iyi günler.

herkese başarılar dilerim.

Son düzenleme: