bi önerim olacak ama

velideli

Öğrenci
Opel Forum

sitesinde oldugu gibi (uye olununca ortaya cıkan), facebook chat gibi bi chat kısmı eklentisi ekleyebilirmisiniz ?
Aynen facebook chat'i foruma eklenti olarak koymuşlar böylece MSN felan kullanmadan o kişiyle chat edebilyorsunuz :eagerness:

Moderatör tarafında düzenlendi:

velideli

Öğrenci
sanırım sag allta ENABLE CHAT diye bi buton var onu ENABLE etmen lazım
ben opera yada chrome ile denedim bende cıktı

Ekli dosyayı görüntüle 3357

resimde gorebilirsen eger

yada forum yonetimine sorun belki onlar nasıl eklediklerini size anlatırlar

ben yonetime yazdım, eger cevap verirlerse size dönerim
yada sizde kendilerine yazabilirsiniz

http://www.opelim.net/forums/members/emre-unan-35205.html

[email protected]

buna "ROOT" demişler genelde site programcıları ROOT der kendine

- - - Güncellendi - - -

ögrendim su programmış

http://www.arrowchat.com/purchase/

tabi sonucta bi meblagı olan bi program, ama hani bi bağış kampanyası bile bu program alınabilir
eger yonetim buna pahalı derse

facebook opsiyonu STARTER option da yok, PREMIUM da var yada BUSINESS editionda

Son düzenleme:

ran

Doçent
Parasına göre kıyas yapılırsa bence gereksiz... Facebook özel alanı eklenir. İsteyen profillerine Facebook adreslerini yazarlar. Örneğin; fb.com/ran diyelim ran yazılır. Bu da postbitte gösterildi mi işlem tamamlanmış olur. İsteyen istediğiyle iletişim kurmak istediğinde kişinin posbitindeki ve profilindeki Facebook ikonuna tıklayıp kişinin profiline gider.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Parasına göre kıyas yapılırsa bence gereksiz... Facebook özel alanı eklenir. İsteyen profillerine Facebook adreslerini yazarlar. Örneğin; fb.com/ran diyelim ran yazılır. Bu da postbitte gösterildi mi işlem tamamlanmış olur. İsteyen istediğiyle iletişim kurmak istediğinde kişinin posbitindeki ve profilindeki Facebook ikonuna tıklayıp kişinin profiline gider.
Sitedeki chat alanı da kullanılabilir :)

velideli

Öğrenci
Nazmi kardeş yok facebook la alakası yok yukardaki chat ekranının benzerini yanda facebook chat SKIN'i ile veriyor
yani face ile alakası yok, olay sadece face type chat , zaten face de bu chat 'i msn gibi sitelerden aşırmadı mı ?

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Nazmi kardeş yok facebook la alakası yok yukardaki chat ekranının benzerini yanda facebook chat SKIN'i ile veriyor
yani face ile alakası yok, olay sadece face type chat , zaten face de bu chat 'i msn gibi sitelerden aşırmadı mı ?

Tüm online olan üyeler arasında ama bu sadece sitedeki arkadaşların ile olsa tamam ama o zaman forumdan çok sohbet odasına dönüşür biz yine chatimiz ile idare edelim :) bu başımıza sorun çıkartır.

sueno

Kısıtlanmış Üyelik
Sevgili [MENTION=3]Nazmi[/MENTION] ;

valla her ne kadar chatboxın buyulu sihrikasyonlarına kapılmış olsam da ,açıkçası kararsızlığın iyi bir şey olmadığını düşündüğüm için [MENTION=37575]ran[/MENTION] hazretleri ile aynı düşünceyi tercih ediyorum.

Yalnız birşeyi tekrar tekrar hatırlamak isterim. Eğer [MENTION=64592]Zembilfros[/MENTION] adlı düşük profilli mühendis kimse , sizin [MENTION=7087]Mr December[/MENTION] adlı editorunuz ise Özür dilesin lütfen!

akademik donanımca benimle bu forumda boy ölçüşebilecek bir mühendis algılanmadı , hiç sanmıyorum da (TANIMIYORUM!).

Dolayısyla SEBEPSİZ yere Yapılmış banlanmalardan bıkıp usandığımı da bildirmiş olayım!

BUYUK GÖLGELERİ OLUŞMUŞ KÜÇÜK İNSANLARA UMUYORUM BU VESİLE İLE ULAŞMIŞTIR BU MESAJ!

Saygılarımla

symo++

Son düzenleme: