Gel Gelelim Şu YÖKDİL'e ;) 9 Temmuz 2017

A

Akademik Forum

Guest
Yök ü aradım ben de görevli bayan bizi aramayız Anadolu ünv açıklayacak orayı arayın dedi

A

Akademik Forum

Guest
Nereyi aradınız? Bizde arayalım erken açıklanması için, çoğu üniversite programaları ilan ediyor, başvuru yapamayacağız

A

Akademik Forum

Guest
Merhabalar şuan yds 72,5 puanım var yökdile de girdim o da 80 civarı gelecek ancak gramer olarak hiçbir şey bilmiyorum bu sorunu sizce nasıl halledebilirim?

A

Akademik Forum

Guest
Sonuçlar hazır ama bekletiyorlar bence ama neden beklettiklerini anlamıyorum

A

Akademik Forum

Guest
Çünkü Anadolu üniversitesindeki görevli yök e bağlıyız açıkla derse açıklarız dedi

A

Akademik Forum

Guest
neden açıklamıyorlar bunca insan kadro başvurularını kaçırıyor her geçen gün

A

Akademik Forum

Guest
Katılıyorum tweeter dan ulaşalım, başvuruları kaçıracak birçok aday var

A

Akademik Forum

Guest
yök

Yök bize açıkla derse açıklarız dediler. Sabahtan beri herkes arıyor biz de üzülüyoruz duruma diyorlar. Takipte kalın diyorlar ana şahsi kannatim cuma günü 2 gibi açıklarlar.

A

Akademik Forum

Guest
Allah bu yökünde ösymnin bin türlü belasını versin teknoloji o kadar gelişti ama bu angutlar hala sınavları erken açıklayamıyorlar bu kadar insanı bekleterek hakkına giriyosunuz yazıklar olsun beyinsiz herifler

A

Akademik Forum

Guest
Arkadaşlar merhaba,

Gazi Üniversitesi Lisansüstü Eğitim alımlarında YÖKDİL puanı çekilerek görülebiliyor. İngilizce isteyen bir bölüme başvurursanız puanınızı görebilirsiniz. Doğruluğunu bilemiyorum tabi ki. Ben de oradan tesadüfen öğrendim. Alanım sağlık fakat maliyeye başvuru yaparak dil puanımı gördüm. Hayırlısı olur inşallah hepimiz için.

A

Akademik Forum

Guest
Arkadaşlar merhaba,

Gazi Üniversitesi Lisansüstü Eğitim alımlarında YÖKDİL puanı çekilerek görülebiliyor. İngilizce isteyen bir bölüme başvurursanız puanınızı görebilirsiniz. Doğruluğunu bilemiyorum tabi ki. Ben de oradan tesadüfen öğrendim. Alanım sağlık fakat maliyeye başvuru yaparak dil puanımı gördüm. Hayırlısı olur inşallah hepimiz için.

Böyle birşey mümkün müdür???