Hacettepe Üniversitesi Dil Merkezi / 2016 Kazananları

bi-muhaba

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar,

Hacettepe Üniversitesi dil okulunu kazananlar olarak fikir alış verişinde bulunacağımız başlıktır... Şimdiden herkese hayırlı olsun. :)

GnoktaK

Öğrenci
Hayatım boyunca ingilizceden hep nefret ettim. Bakalım sonumuz ne olacak. Hacettepeyi arayıp hangi belgeleri istediklerini soranınız var mı? Bu arada sanirim ben 29 U pazartesi günü Ankara'da olabileceğim. Kayıt filan derken yine basımız ağrımaz umarım. Hayırlı olsun hepimize

A

Akademik Forum

Guest
merhaba arkadaşlar, bende hacettepeyi kazandım, hepimize hayırlı olsun. Ankarayı hiç bilmiyorum, okulun yakınlarında kalabileceğimiz yurt, apart, misafirhane vb. varmı? ÖYP'liler için kalacak yer konusunda yardımcı oluyolar mı acaba? fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

GnoktaK

Öğrenci
Arkadaslar biz Hacettepe yabancı dillerde mi eğitim alacagiz yoksa Hacettepe tomer de mi? Ve kayıt icin bir sey yapacak miyiz. Öğrenen var mı acaba? Erzincan'dan ayrilamiyorum. 39. madde icin dilekçeyi verdim. Neticelenmesini ve senet işlemlerini bekliyorum. Tomer ı aradım. Bir bilgisi olan yok. Üniversiteyi de aradım. Telefon sürekli meşgul. Bilgi edinirseniz ve paylaşırsanız sevinirim.

- - - Güncellendi - - -

Hacettepe yabancı diller yüksekokulunda eğitim alacakmışız. Öğle arasındalar. Öğle arasından sonra bilgi almak icin arayacağım arkadaslar. Yine buraya not düşerim

marmaralı

Öğrenci
Arkadaşlar herkese hayırlı olsun kayıt evraklarını sormak için aradım bize öyp ile gelen arkadaşların listesi gelecek o listede isminiz var ise başka bir şeye gerek yok dediler

GnoktaK

Öğrenci
Arkadaslar Hacettepe yabancı diller ile konuşabildim nihayet. Yokun bize gönderdiği listede isminiz varsa tamamdır dediler. Evrak filan hiçbirşey istemiyoruz dediler. Farkli bir bilgiye ulaşırsanız paylasın lutfen. Kolay gelsin herkese

A

Akademik Forum

Guest
arkadaşlar hepimize hayırlı olsun inşallah ben dil eğitiminde hatırı sayılır bir hocamdan tavsiye alarak hacettepe yi tercih ettim inşallah sonunda başarılı olabiliriz. benim gözümün korktuğu tek nokta ankara yı hiç bilmiyorum kalacak yer nasıl olacak yakın yada tek vasıtayla ulaşabileceğimiz semtler neresi ve kira fiyatları nasıl?

meltem.goksel

Öğrenci
hayırlı olsun arkadaşlar hepimize. çoğumuzun başlıca sorunu sanırım kalacak yer okula yakın yada tek vasıta ile gidebileceğimiz semtler hangisidir acaba bilen arkadaşlar cevap verebilir mi?

marmaralı

Öğrenci
Arkadaşlar sınıfları ayarlamak için bazı okullar seviye tespit sınavı yapıyorlar okulu arayan var mı ya da böyle bir duyum alan?

Saiyaara

Öğrenci
Arkadaslar biz Hacettepe yabancı dillerde mi eğitim alacagiz yoksa Hacettepe tomer de mi? Ve kayıt icin bir sey yapacak miyiz. Öğrenen var mı acaba? Erzincan'dan ayrilamiyorum. 39. madde icin dilekçeyi verdim. Neticelenmesini ve senet işlemlerini bekliyorum. Tomer ı aradım. Bir bilgisi olan yok. Üniversiteyi de aradım. Telefon sürekli meşgul. Bilgi edinirseniz ve paylaşırsanız sevinirim.

- - - Güncellendi - - -

Hacettepe yabancı diller yüksekokulunda eğitim alacakmışız. Öğle arasındalar. Öğle arasından sonra bilgi almak icin arayacağım arkadaslar. Yine buraya not düşerim

Hocam kurs hangi tarihler arasinda olacakmis ogrenebildiniz mi ? Dilekce verecegim okula ama tarihleri ogrenci islerinden ogrenemedim. Bilginz varsa paylasirmisinz

GnoktaK

Öğrenci
Hocam kurs hangi tarihler arasinda olacakmis ogrenebildiniz mi ? Dilekce verecegim okula ama tarihleri ogrenci islerinden ogrenemedim. Bilginz varsa paylasirmisinz

Hocam diğer dil merkezlerinde oldugu gibi 29 unda basliyor. Anladığım kadarı ile, 29 unda bize seviye belirleme sınavı yapacaklar. Ve bir de tanıtım-tanışma toplantısı.
Hacettepe yabancı diller ile telefonda konuşabildim. Kayıt icin bir sey istemeyeceklerini söylediler. Aksi bir durumda siteden bilgilendirme yaparız zaten dediler. Yok bize bilgi veriyor dediler. Ama telefonda oldugu icin, ve geride kalan süreçte sürekli sorunlarla uğraştığım icin icim rahat degil açıkcası. Lakin yapabileceğim bir sey de yok. Çarşamba memlekete gidip senet imzalatıp, persembe Erzincan üniversitesine vereceğim. Ve tekrar Malatya'ya döneceğim. Pazar günü de aksilik olmazsa insaALLAH Ankara'da olurum.

Bizden 39. madde icin 3 aylık görevlendirme dilekçesi istemişti okul. Biz de 29.02.2016 ile 29.05.2016 tarihleri arasında diye belirtmiştik dilekçede. Bugun, dilekçemizin 6 aylık olarak kabul edildiğini söylediler. Sevindik. Umarım bir aksilik olmaz tabi. Geriye bir tek senet kaldı. Sorunsuz bitsin artık.

Size tavsiyem, sizler de Hacettepe yabancı diller yuksek okulunu arayın
0 (312) 297 80 85
Bir de siz teyit edin ve bizimle paylasın. Belki ben yanlış anlamisimdir. Ya da konuştuğum görevli konuya fazla hakim değildir. Teyit etmiş oluruz. Kolay gelsin herkese

Saiyaara

Öğrenci
Hocam diğer dil merkezlerinde oldugu gibi 29 unda basliyor. Anladığım kadarı ile, 29 unda bize seviye belirleme sınavı yapacaklar. Ve bir de tanıtım-tanışma toplantısı.
Hacettepe yabancı diller ile telefonda konuşabildim. Kayıt icin bir sey istemeyeceklerini söylediler. Aksi bir durumda siteden bilgilendirme yaparız zaten dediler. Yok bize bilgi veriyor dediler. Ama telefonda oldugu icin, ve geride kalan süreçte sürekli sorunlarla uğraştığım icin icim rahat degil açıkcası. Lakin yapabileceğim bir sey de yok. Çarşamba memlekete gidip senet imzalatıp, persembe Erzincan üniversitesine vereceğim. Ve tekrar Malatya'ya döneceğim. Pazar günü de aksilik olmazsa insaALLAH Ankara'da olurum.

Bizden 39. madde icin 3 aylık görevlendirme dilekçesi istemişti okul. Biz de 29.02.2016 ile 29.05.2016 tarihleri arasında diye belirtmiştik dilekçede. Bugun, dilekçemizin 6 aylık olarak kabul edildiğini söylediler. Sevindik. Umarım bir aksilik olmaz tabi. Geriye bir tek senet kaldı. Sorunsuz bitsin artık.

Size tavsiyem, sizler de Hacettepe yabancı diller yuksek okulunu arayın
0 (312) 297 80 85
Bir de siz teyit edin ve bizimle paylasın. Belki ben yanlış anlamisimdir. Ya da konuştuğum görevli konuya fazla hakim değildir. Teyit etmiş oluruz. Kolay gelsin herkese

Hocam bugun aradim 2 eylulde bitiyor dediler. Dilekceye gun sayisini ona gore yazdim. Umarim bir problem cikmaz

A

Akademik Forum

Guest
bilgi

Ayin 29 pazartesi saat 09:00 da hacettepe yabanci diller yuksek okulunda olun dediler.
Merak edenlee icin.

A

Akademik Forum

Guest
arkadaşlar ben de hacettepe de dil eğitimi göreceğim görevlendirme alanlar var mı.