İzmir' de ALES için Önerebileceğiniz Kurs ?

murat...

Öğrenci
Arkadaşlar Merhaba , Ben daha önce ALES sınavına 2 defa girdim fakat 70 üstü almam gerekiyor bu yüzden kurs düşünüyorum.İzmir'de önerebileceğiniz bir kurs var mı ?

hatice..

Öğrenci
Merhaba Murat,Arkadaşlarım daha önce Tasarı Akademiye gittiler ve istedikleri puanı elde ettiler. Bende bu dönem için onların tavsiyesi üzerine yazıldım sende düşünebiilirsn

murat...

Öğrenci
Peki farkları ne Hatice yani seni memnun eden kısım ne oldu ? Başka yerlerle de görüştün mü ? Neden Tasarı Akademiye gitmeyi tercih ettin?

hatice..

Öğrenci
Evet bir kaç yerle görüştüm sonra bana Tasarı daha cazip geldi. Ders saatleri bana uygun.Matematik için fasikül sistemi uygulamaları gelmediğimzde hocalarlaa birebir telafi imkanı gibi birçok seçeneği var. Birşeyleri elde etmek istiyorsan iyi şeyleri tercih etmemiz gerekiyor diye düşünüyorum. Umarım bende emeklerımın karşılıgını alırım. Sizde bir an önce karar verip yazılın derim

irem!

Öğrenci
Bende bu yıl tasarı akademiye başladım beni en çok etkileyen geçen yıl sınıf ortalamalarının 83 olmasıydı inşallah bu yıl bende 80 civarı alabilirim.

Fatma Arslan

Öğrenci
Hocam çok mu konu eksiğiniz var? Eğer yoksa soru çözerek pekiştirin. Ben hiç çalışmadan girdim güz'e. Şimdi pratik yaparak baharda deneyeceğim. İnternet üzerinden de konu anlatımları var dilerseniz yardımcı olurum

ceydatatlısu

Öğrenci
Ben de kurs düşünüyorum.Tasarıya gittim bilgi aldım muhteşem bir programları var. Daha önceden kursa giden arkadaşlarla da görüştüm tavsiye ettiler. Kayıt yaptıracağım..