Kitapçık Kodu Onay

A

Akademik Forum

Guest
Alamos

Sınavınız okudun mu acaba bendede aynı sıkıntı oldu da cok endişeleniyorum yardım ederseniz cok sevinirim

merve1447

Öğrenci
Lys de felsefede kitapcigii imzaladım optik teki kitapçık numarasini kodladim ama doğru kodladim alanını işaretledigimi hatırlamıyorum bilgisi olan var mı sınavım iptal olur mu

A

Akademik Forum

Guest
onay kutucugu

ben 2017 lys 1 sınavında kodu tamamen dogru ısaretledım ama ıste altındakı kutucugu doldurmayı unuttum galıba okunur mu lutfen cevap verın

A

Akademik Forum

Guest
Ben lys 2 de kitapciktaki imza kısmını unuttum en son biyolojide aklıma geldi onu imzalayabildim sorun olur mu? Bir de söyleyince gözetmen diğerine kontrol ettim dedi ama etmedi ben eminim unuttuguma

A

Akademik Forum

Guest
Lys

Meraba bende LYS sınavında soru kitapçığının üstünü doldurmayı unuttum sizece sınavım okunur mu?

A

Akademik Forum

Guest
ben 2017 lys 1 sınavında kodu tamamen dogru ısaretledım ama ıste altındakı kutucugu doldurmayı unuttum galıba okunur mu lutfen cevap verın

Hocam ben de ayni sinavda ayni dertten muzdaribim. Osym'yi 6 7 kere aradim diger bilgiler dogruysa sorun olmaz diyorlar ama icime sinmedi. Ne yapmayi dusunuyorsunuz?

A

Akademik Forum

Guest
Hocam ben de ayni sinavda ayni dertten muzdaribim. Osym'yi 6 7 kere aradim diger bilgiler dogruysa sorun olmaz diyorlar ama icime sinmedi. Ne yapmayi dusunuyorsunuz?

Ben genel amacli dilekce gönderdim durumu anlatan ..bbirsey olmaz ama siz yinede dilekce gonderin dediler cunku bende yolladim gitti

A

Akademik Forum

Guest
oabt

Oabt sinav kitapçığında ilk sayfanin ic yüzünü doğru ve tam kodlayıp kodlamadigimdan emin degilim. Sınavım okunur mu ? Lütfen yardım.

L

Lalo

Guest
Sınavım iptal olur mu

Ben de kitapçıkta salon no yu yanlış yazmış olabilirim sınavım iptal olur mu

A

Aöf anadolu

Guest
Kitapçık türü

İyi günler cumartesi aöf anadolu sınavında kitapçık türümü işaretlemeyi unutmuşum görevli paraf attı aceba sınavım geçersizmi olur sayfamdan itirazda ettmim çok tedirginim 😔