Kitapçık Kodu Onay

A

Akademik Forum

Guest
ben kitağcığı işaretledim mi bilmiyorum ama imza attım
sizce işaretlemişmiyimdir

teog sınavı

C

Cnsu

Guest
Kod isartlemyi unuttum

Merhaba sınavınz gecersiz sayıldı mi bnde kitapçığı işaretleme yi unuttum

C

Cnsu

Guest
Kod isartlemyi unuttum acikogretim

Merhaba sınavınz gecersiz sayıldı mi bnde kitapçığı işaretleme yi unuttum

K

kızgın

Guest
Offf:(

kitapçık kodunu işaretlemeyi bilmiyordum uyarılmadım ve 0 aldım defalarca mail yolladım yapılcak bişey yok diyorlar çok üzgünüm:(

A

Akademik Forum

Guest
Ygs 2016

Bende tereddüdde kaldim yaptimmi yapmadimmi diye az özce ösym yi aradim eğer sadec o kutucugu isaretlemediysek hiçbir sorun olmaz dedi.

A

Akademik Forum

Guest
Kitapcik eksik doldurma

Kardesim bugunku kpss sinavinda salon sira kodunu yazmamis soru kitapcigindaki geri kalan yerler dolu bi sikinti olur mu

A

Akademik Forum

Guest
hocam ben dunku sosyal sınavinda (lys) ..'' kıtabcıkgı dogru kodladım'' ....kısmını yanlişlikla bos bıraktım sorun olurmu olursa yapmam gerekenler neler

ceroo8

Öğrenci
Hocam geometri sınavında Kitapçık üstünde sınıf numaramı kodlamayı unuttum onun dışında tc ad soyad sıra no imza kısmı dolu, optikte bi sıkıntı yok, matematik kitapçığındada herşeyim yazıyo geometrim okunur mu

ran

Doçent
Hocam geometri sınavında Kitapçık üstünde sınıf numaramı kodlamayı unuttum onun dışında tc ad soyad sıra no imza kısmı dolu, optikte bi sıkıntı yok, matematik kitapçığındada herşeyim yazıyo geometrim okunur mu

ÖSYM yönergelerinde eksik ya da hatalı bilgiden dolayı sınav geçersiz sayılır der. Ancak, sadece kitapçıkta olan bu küçük eksikliğin sorun olmayacağını düşünüyorum. Sınav heyecanıyla salon no yerine derslik adı yazan bile çıkıyor. Her sınıfta en az 1-2 kişi çıkar böyle. Herkesin sınavı iptal ediliyorsa vay ki vay. :)

ceroo8

Öğrenci
ÖSYM yönergelerinde eksik ya da hatalı bilgiden dolayı sınav geçersiz sayılır der. Ancak, sadece kitapçıkta olan bu küçük eksikliğin sorun olmayacağını düşünüyorum. Sınav heyecanıyla salon no yerine derslik adı yazan bile çıkıyor. Her sınıfta en az 1-2 kişi çıkar böyle. Herkesin sınavı iptal ediliyorsa vay ki vay. :)

Herhangi bi dilekçe yazmam gerekiyo mu peki

A

Akademik Forum

Guest
Lys

Bende LYS 1 sınavında soru kitapçık numaramı kodlamayi unuttum acaba salon görevlileri cevap kâğıtlarını kontrol ettiklerinde kodlamadigimi görüp kodlarlarmi rica ediyorum bilgisi olan cevap yazsın lütfen :))

A

Akademik Forum

Guest
2016 dağ kodlama

Merhabalr yeni yapilan dgs sinavinda her turlu kodalamayi yaptim.ancak ilk sayfanın en altında yer alan bilgilerinin doğruluğunu onayliyorum şeklinde bir kutucuk varmis onu fark etmedim ve isaretlemedim.bunun gibi sorun yaşayan Oldu mu ve neticesi ne olur acaba

Tarko

Doçent
Merhabalr yeni yapilan dgs sinavinda her turlu kodalamayi yaptim.ancak ilk sayfanın en altında yer alan bilgilerinin doğruluğunu onayliyorum şeklinde bir kutucuk varmis onu fark etmedim ve isaretlemedim.bunun gibi sorun yaşayan Oldu mu ve neticesi ne olur acaba

Sınavınızın değerlendirilmesi açısından bir sorun teşkil etmez, endişe etmeyin.

A

Akademik Forum

Guest
2017

2017 ygs sınavında optıgı imzalamadım ve sınav onay kodunu onaylıyorum kutucugunu işaretlemedim bi sorun olur mu lutfenn