myo öğretim görevlisi çalışma koşulları ve maaş detayları hakkında ..

LEO

Öğrenci
Merhaba Arkadaşlar

Myo larda öğretim görevlisi olan arkadaşlardan bilgi edinmek istiyorum,maaşları özlük hakları ek ders ücretleri vss...

k.uzun.sh

Öğrenci
maaşlar 4000 tl civarı ve özlük hakları 657 sayılı kanunla şekilleniyor, sözleşme olayı formalite gibi görünüyor ama daha iyi bilgisi olanlar yazabilirler...

parafiskalite

Yardımcı Editör
Leo hocam benımde ogretım gorevlılıgı ıle ılgılı bır sorum olacak, Hazıran'da kadroya basvurduk, kabul aldık dıyelım; dırekt goreve baslıyoruz muyuz yoksa donem basında Eylul'de mı baslıyoruz ? Ozel unıversıteler ıcın soruyorum bu arada.

mek29

Öğrenci
Leo hocam benımde ogretım gorevlılıgı ıle ılgılı bır sorum olacak, Hazıran'da kadroya basvurduk, kabul aldık dıyelım; dırekt goreve baslıyoruz muyuz yoksa donem basında Eylul'de mı baslıyoruz ? Ozel unıversıteler ıcın soruyorum bu arada.

Ben bugün bir özel üniversite ile görüştüm, atama sonuçları mayıs sonunda belli olacak ve göreve eylülde başlanacak dendi.

Ö

Öğr.Gör.T

Guest
Merhabalar. Bende öğretim görevliliği ders yükü hakkında birşeyi merak ediyorum. Son duyumum üzerine özel bir üniversitede "Öğretim görevlileri ve okutmanlar haftada 18 saat ders vermekle yükümlüdür." şeklinde bir değişikliğe gidilmiş ve 18 saat üzerine ek ders ücreti ödenmesi söz konusu değilmiş. Bu durumda okulun öğretim görevlisine 18 saatin üzerinde ders yükleme gibi bir durumu olur mu? Yada olması durumunda nasıl bir yol izlenmelidir bu konu hakkında malumat verirseniz çok memnun olurum.

ozd

Öğrenci
merhabalar , mevcut ta 657 ye tabi memurum .
başka bir şehire myo öğretim görevlisi olarak gidersem
anlamlı olur mu ?
mesela anladığım kadarıyla zorunlu 15 saat ders anlatma var haftalık
ek ders almadan maaşım ne kadar olur .