ÖYP Dil Eğitimi Kalitesi

dilekkk

Öğrenci
forumdaki eski üyelere sesleniyorum :) dil eğitimi nasıl yapılıyor devlet ünilerinde pek kaliteli eğitim olmaz bunu herkes bilir iş başa mı düşüyor.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Eğitim iyi ancak çok fazla YDS'ye yönelik değil genel ingilizce veriliyor. O yüzden tabi kişisel çalışma şart.

sarimaske

Araştırma Görevlisi
istanbulda hangi dil merkezini önerirsiniz ? bazı dil merkezleri sabah akşam 5 saati dağıtmış bazıları ise öğle sonu sabah falan diye duydum. Birde tüm merkezler arada iki hafta tatil veriyor mu?

ankara üniversitesi dilmerkezi olarak önce ıelts i halledip sonra yds ye bakıyorlardı ama ıelts eşdeğerliği kalktığı için artık tamamen yds.. eğitimi kaliteli kesinlikle.. ama hocasına göre değişiyor tabi.. HALİM EDEN yds konusunda tek geçerim

Engin K.

Öğrenci
odtü deyim arkadaşlar hocalar bize güvenin diyorlar sadece bunu diyebiliyorum genel ingilizce başladık. Üst sınıflar ile konuştuğumuzda iş kelimede diyorlar kelime kasın diyorlar olay böyle yani
9,40 ders başlıyor 16,15 bitiyor bizim öğle arası var birde

joosme

Öğrenci
bu iş bireysel çalışmayla çokj alakalı arkadaşlar bol bol okuma ve kelime şart.ankara üniversitesine gelince hocalar gayet iyiler. yıllardır kpds çalıştırıyorlar. çok fazla hoca değişikliği olmuyor.kaynaklarıda iy. özellikle kelime içeriği çok iyi verdikleri kpds kitabının. son bir aya bırakmayın işinizi.çok gec olur. allah yardımcınız olsun.

M

magdurolduk

Guest
ankara üniversitesi dil okulu

bazı hocalar son derece iyi olsa dahi yönetim ve ulaşım berbat, kendi çabanızla geçebilecekseniz gidilebilir bir kurs ama onun harici yaz aylarında ne servis var ne kızılaydan ulaşım aracı okula kadar giden, yds ye yönelik yds dersleri adı altında verdikleri tek şey eski yıllardaki taktikler bunu siz herhangi bir kursa gidip bir ayda alacağınıza günde 5 saatinizi ve o kadar yolu harcamanıza sebep oluyorlar.yönetim sadece kendini düşünüyor çünkü öyp derslerine giren hocalar hazırlıklara girenlerden çok ekders aldığı için sürekli hoca değiştiriliyor ve bu da sürekli motivasyonunuzu sekteye uğratıyor kimseye ankara üniversitesini tavsiye etmem

forward

Öğrenci
Bu yoruma kadar ankara üniversitesine çok sıcak bakıyordum. Arkadaş noktayı koymuş ama başka bişeyler söylemek isteyen birileri yok mu.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Aşam geçiş çaplı bir anket yapacağız tüm eski dil kursuna gidenlerden bilgi almak için pazartesi yayınlarız sonucu size fikir verir.

ideolog

Öğrenci
anket sonuçları ne kadar gerçekçi olacak?
bazı yerler için kimi iyi diyor kimi kötü yorum yapmış ne yapacağımı şaşırdım. sadece iki yer için okuduğum tüm yorumlar aynı düzlemdeydi biri akdeniz üniversitesi okuduğum tüm yorumlar olumluydu diğeri anadolu hepsi olumsuzdu yorumların, diğer üniversiteler için görüş birliği yok.

zaten eğitim kalitesinin yanında kişisel çabalarımız daha fazla yer tutacak iyi bir puan alma konusunda. ben şehir tercihi yapacağım gerçi 1 ankara, 2 istanbul her ikisinde de 4 üniversite var sıralama konusunda çok kararsızım puanım düşük olduğu için :(

Muslime1

Öğrenci
arkadaşlar benim bi sorum olacak, konyadayım. dil kursu için ankarada odtüyü yazıp hızlı trenle günlük gidiş geliş yapanlar olmuş diye duydum. sizce odtü, ankara, gazi, hacettepe hızlıtren istasyonuna ulaşımı kolay mıdır? bende günlük gidip gelmeyi planlıyorum eğer ankaradaki ünilerden biri gelirse. ulaşımın nasıl sağlandığı noktasında yadımcı olursanız sevinirim.

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
arkadaşlar benim bi sorum olacak, konyadayım. dil kursu için ankarada odtüyü yazıp hızlı trenle günlük gidiş geliş yapanlar olmuş diye duydum. sizce odtü, ankara, gazi, hacettepe hızlıtren istasyonuna ulaşımı kolay mıdır? bende günlük gidip gelmeyi planlıyorum eğer ankaradaki ünilerden biri gelirse. ulaşımın nasıl sağlandığı noktasında yadımcı olursanız sevinirim.
Gazi ve Ankara üni. gölbaşında hacettepe ve odtü de eskişehir yolunda çok da yakın değil tren garına hiçbiri. Ama merkezden servis sağlayanlar var.

melamy

Öğrenci
arkadaşlar dil eğitim tercihleri bu gece 00:00 itibariylemi başlayacak ve öyp tercihlerini yaptığımız site üzerindenmi dil tercihleri yapılacak ? bilgisi yada link atabilcek olan varmı