Online yds kursu?

mem24

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar şuan yüksek lisans yapıyorum ve yds sıfır.. doktora için dil şart ancak hem maddi durumum kötü hemde çalıştığım için kursa gidemiyorum (aylık 450dedi bugun biri) online kurslar daha uygun gibi geldi hem de yol vb masraflarda yok.. ancak daha önce bu kursları alan arkadşlar tavsiye ediyorlar mı acaba?

elkmuh46

Öğrenci
hocam ben de online olarak çalışıyorum.DİSİPLİNli olarak çalışıldığında çok daha verimli oluyor bence.benim aldığım sitede 6-7 tane de kitap verdiler piyasadaki iyi kitaplardan sayılıyormuş(ing öğretmeni birine sormuştum).şimdi sitenin adını burda verince reklam falan olurmu bilmiyorum ama ydsonline.net sitenin adı.özellikle reading ve kelime dersini veren hoca tam bir harika.kısa ve öz.daha fazla bilgiyi bakarsan bulabilirsin.fiyat olarak 500 tl civarında aldım ben herşey dahil.

mem24

Öğrenci
hocam ben de online olarak çalışıyorum.DİSİPLİNli olarak çalışıldığında çok daha verimli oluyor bence.benim aldığım sitede 6-7 tane de kitap verdiler piyasadaki iyi kitaplardan sayılıyormuş(ing öğretmeni birine sormuştum).şimdi sitenin adını burda verince reklam falan olurmu bilmiyorum ama ydsonline.net sitenin adı.özellikle reading ve kelime dersini veren hoca tam bir harika.kısa ve öz.daha fazla bilgiyi bakarsan bulabilirsin.fiyat olarak 500 tl civarında aldım ben herşey dahil.

Teşekür ederim hocam

BROKOLİ2

Öğrenci

Bahsettiğiniz siteye bakıyordum az önce bende. Remzi Hoca ve ydsonline arasında kaldım. Bulunduğum yerde yds kursu olmadığı için mecbur online almak durumundayım ilk defa gireceğim sınava açıkçası kararsız kaldım kurs konusunda. ydsonline verdiği kaynaklar beni cezbetti aslında oldukça sağlam kaynakları var.

parafiskalite

Yardımcı Editör
Onlıne yds arastırmalarıma ve kullanıcı yorumlara gore sanırım alanında en ıyısı Remzı hoca. Ales'ten sonra yds'ye rh ıle hazırlanacagım bende.

elkmuh46

Öğrenci
intertte online-offline ve yerel-kurumsal bütün kursları araştırdım bundan 6 ay önce(%95i ile telefonda veya yüzyüze konuştum.)düşüncem şu yönde oluştu benim gibi vakit kaybına tahammülü olmayan insanlar için(bir fabrikada çalışıyorum çünkü) ve aynı zamanda maddi olarak da çok fazla bütçe ayırmadıysanız ingilizce işine(en düşük kurs 2500 istedi sadece 3 kur için) online kurslar tatmin edicidir. akındil de olsa ydsonline da olsa rh de olsa hepsi bence iyiler.benim aldığım sitede çok içten insanlar ve kalabalık değil dersler istediğin kadar sorunu sor.ben de ilk defa giricem. yökdile girdim geçen hafta.ben kursa başlarken bari 5-10 almasam da rezil olmasam diyordum(seviyem buydu 6 ay önce) yökdilden +-60 civarı bekliyorum doğru düzgün çalışsam %99 70i geçerdim.sadece dersleri dinlemek bile seviye atlatıyor bu bir gerçek çünkü gerçekten sınav taktiği denen birşey var yds için ve benim aldığım kurstaki hocalar(özellikle ömer hoca) bunu tam anlamıyla veriyor.reading ve çeviriler çok faydalı oluyor öyleki ekimde kurs başladığında 2 kelimeyi bir araya getiremezken şu an bu yazdığım uzun yazıyı neredeyse ingilizce de yazabilirim.bunu şevkiniz kırılmasın diye söylüyorum.bu kadar uzun yazmamın sebebi forumlardaki verilen korkuyu kırmak.bence online kurslarla hiç zor değil korkmayın.umarım yardımcı olabilmişimdir

BROKOLİ2

Öğrenci
Gerçekten çok teşekkür ediyorum size. Genelde göz gezdirdiğim her forumda aşırı bir önyargı var yds ye karşı. Ve bu demoralize ediyordu beni. Kendime hiç güvenmeden sınava hazırlanacağım diyordum kendi kendime. Ama şu an biraz daha içim rahatladı. Çok çok teşekkür ederim.

elkmuh46

Öğrenci
bir derece birilerine faydalı olmak yeter de artar benim için.boşuna kimsenin parası ziyan olmasın boşuna o kadar para verilmemeli bence bu yuzden de yazdım.soracağınız sorulara elimden geldikçe cevap verebilirim konuyla alakalı.şimdiden iyi çalışmalar

A

Akademik Forum

Guest
Ben çok iyi bir okulda bir sene temel ingilizce öğrendikten sonra rh ydsye kayıt yaptırmış ve girdiğim ilk ydsden 60 almıştım. Sonrasında da farklı paketleri aldım ama üzerine düşmediğim için 3-5 puan arttırarak gittim. Hocanın ödev vererek süreklilik sağlaması gerçekten etkili, mucizevi şeyler anlatmıyor elbette ama işini gerçekten hakkıyla yapıyor. Sınava yakın dersleri sıklaştırıyor neredeyse her güne bir ders koyuyor ama bunu karşılığında bir beklentiyle yapmıyor. Bu dönem de yine onunla hazırlanacağım maalesef fiyatları ilk başladığım döneme göre çok yükseldi ama dışarıdaki bir kursun ekstra masrafları ve harcanan ekstra zaman düşünüldüğünde hala hepsinden uygun. Bu seneki paketlerde kitapları basıp göndermesi de gerçekten mutlu etti beni. Diğer online kursları bilmiyorum ama rh için biraz temel varsa düzenli çalışmayla geçilmeyecek baraj yok önemli olan hocanın dediklerini yapmak.

Fmir5

Öğrenci
Online Yds İçin Temadil'i öneriyorum. canlı olarak yapılıyor dersler ve sınıf ortamında yüzyüzeymiş gibi istediğiniz zaman soru da sorabiliyorsunuz. Hocalar da gayet ilgili.