Paragraf Paragraf Sorusu

uzun06

Öğrenci
Toplumla birlikte uyumlu olmak, bir işin verimli olması için mücadele etme, işe dahil olmak onun yaşam anlayışında yoktur. Hangi iş olursa olsun o, işin en iyisini bilir. O , bu işi yapsa daha iyi yapar. Bu durum onun kişiliğinin bir parçasıdır. Çalıştığı her grupta ona göre sorunlu insan sayısı çok fazladır.

Bu parçada özellikleri hakkında bilgi verilen kişi için aşağıdakilerin hangisi söylenemez?

A) Başkalarının yaptıklarında bir eksiklik aramak
B) Başkalarını sorunlu görmek
C) Kendisini bir gömlek üstün görmek
D) Grup çalışması içinde bulunmamak
E) Toplumsal kuralları reddetmek

Arkadaşlar yukarıdaki soru X yayımcılık denemesinde sorulmuştur. Ben iki tane doğru cevap olduğunu düşünüyorum. Sizlerde soruyu inceleyip fikirlerinizi söylerseniz sevinirim.

x12x63

Öğrenci
Dogru cevap E sikki.
İse dahil olmak onun yasam anlayisinda yoktur diyor. Buradan grup calismasini tercih etmedigini cikartabiliriz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

S

Symo++

Guest
Korkunc renkler

Cevap E valla siz dogru sikki yazmadan cok acik gormustum,toplumla uyumlu ibaresinden dolayi cvp e, digerleri saglaniyor.

yalniz o degil de bu ne sacma insan modelidir yahu resmen kendini begenmisin teki , mukemmel insan diye bir sey yoktur. Inanmiyorum, yok her isin en iyisini her zaman o yaparmis , herkes sorunluymus bu ne ya herife bak dupeduz zuppe . .

bole bi insan normal olamaz zaten, bole dusunmeyin cok yanlis ,tuzlu limonata hazirlamak gibi o ne ya

benim mukemmel bir diksiyonum var. Toplumun en ust tabakasinda oldugu kabul edilen zatlarla da, ve en niteliksiz insanlarla iletisimde bulunurum. Ve kim kimseden ustun kabul edilir bu bilinemez. Ayrica cok zekiyim ,iyi is yaparim ama benden daha iyileri her zaman olabilirdir. . .

A

Akademik Forum

Guest
Sorular

Toplumla birlikte uyumlu olmak, bir işin verimli olması için mücadele etme, işe dahil olmak onun yaşam anlayışında yoktur. Hangi iş olursa olsun o, işin en iyisini bilir. O , bu işi yapsa daha iyi yapar. Bu durum onun kişiliğinin bir parçasıdır. Çalıştığı her grupta ona göre sorunlu insan sayısı çok fazladır.

Bu parçada özellikleri hakkında bilgi verilen kişi için aşağıdakilerin hangisi söylenemez?

A) Başkalarının yaptıklarında bir eksiklik aramak
B) Başkalarını sorunlu görmek
C) Kendisini bir gömlek üstün görmek
D) Grup çalışması içinde bulunmamak
E) Toplumsal kuralları reddetmek

Arkadaşlar yukarıdaki soru X yayımcılık denemesinde sorulmuştur. Ben iki tane doğru cevap olduğunu düşünüyorum. Sizlerde soruyu inceleyip fikirlerinizi söylerseniz sevinirim.
E şıkkı doğru

MANOLYA77

Öğrenci
merhaba arkadaşlar 2016 sonbahar sayısal soruları elinde olan varsa [email protected] adresime atarsanız çok sevinirim. sınava girmiştim ama sistemden kalkacağını düşünemedim bakamadan kapandı. yeni sınav yaklaşıyor çalışmaya başladık bakalım hayırlısı.

cevap e olabilir çünkü toplumsal kural diye bi indirgemede bulunmamış ancak soru hatalı zira çalıştığı gruplar derken belli başlı gruplara katıldığı analşılmaktadır.