Staj Hareketliliği Faaliyetinden Kimler Faydalanabilir?

Tarçın

Öğrenci
Üniversite Öğrencileri: Yararlanıcılar bütün yükseköğretim kurumlarında öğrenim görenler arasından seçilebilir (Yüksek lisans ve doktora dahil).

Öğrenci yerleştirmede öğrenim amaçlı hareketlilikten farklı olarak, en az 2. sınıfta olma koşulu aranmaz.

Erasmus Öğrenci yerleştirme faaliyetinden tüm yükseköğrenim hayatı boyunca yalnızca bir defa yararlanılabilir.

Mezun ve mezuniyet hakkını elde etmiş olan öğrenciler, mezuniyet veya çıkış belgelerini almamış dahi olsalar, faaliyetten yararlanamazlar.

BYNastarte

Öğrenci
Staj bulabileceğim yer hakkında öneri alabilir miyim?
İnsan kaynakları alanında yapmak istiyorum yüksek lisansımda çalışma ekonomisi ve endüsri ilişkileri..

- - - Güncellendi - - -

Bulan arkadaşlar hangi siteleri kullandılar, nasıl ve nereden başladılar?
Ben henüz sıfırım ing.çok iyi deil .ne yapmalıyım?

Marat

Öğrenci
Staj için gideceğiniz şehri, kurumu çok iyi seçin kalacak yer,iş saatleri vb. hemen herşeyi öncesinden ayarlayın, ne gibi haklarınız var bunları öğrenin. tanıdığım birkaç kişi gitti erasmus staj prog. ile pek memnun kaldıklarını söyleyemem.Hele ki gideceğiniz kurum maddi kaynak sağlamazsa sıkıntı büyük.Ayrıca programın ne kadar katkı sağladığı da tartışılır.İyi düşünün derim.

Ahmet2744

Öğrenci
Arkadaşlar,
ERASMUS ÖĞRENCİ KONSORSİYUM STAJ HAREKETLİLİĞİ' nde doktora ders programında olduğumuzda, türkiye'de ne gibi sorunlar bekliyor bizi?
Ders tekrarı veya dönem uzama vb.
Bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilir misiniz?

fotobioreaktör

Öğrenci
merhabalar,ben kurumda arş görüm, staj hareketliliğinde kuruma zorunlu hizmetimiz oluyor mu? 89 günü aşan görevlendirmelerde zorunlu hizmet oluyor diye biliyorum. bu durumda stajı 89 gün yapma şansım var mı?