Tekrar Üniversite Okumak

vildanozbek

Öğrenci
Üniversiteyi bitireli 4 yıl oldu tekrar alanıma yakın bir alanda ünv. okumak istiyordum ama derslerimi saydırma konusunda sıkıntı yasar mıyım merak ediyorum.Mezun olduktan 2 sene içinde ancak dersler saydırılabiliyormuş doğru mudur?

S

shockhan

Guest
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..............

irmcskn

Ordinaryüs Profesör Doktor
Üniversitesinden üniversitesine hatta fakültesinden fakültesine değişen bir durum bu. Ben muaf olmustum ama benim baska bir arkdasım olamamıstı. Kurula göre yada size göre değişebiliyor.

muhibbi

Öğrenci
Üniversiteyi bitireli 4 yıl oldu tekrar alanıma yakın bir alanda ünv. okumak istiyordum ama derslerimi saydırma konusunda sıkıntı yasar mıyım merak ediyorum.Mezun olduktan 2 sene içinde ancak dersler saydırılabiliyormuş doğru mudur?

Eğer bu doğruysa çok kötü ben de düşünüyordum aynı şeyi.. Umarım saydırılabiliyordur..

Mr December

Baş Editör

Bazı okullar inatlaşarak saymıyor bazıları ise sayıyor. Gözünüze kestirdiğiniz bir okul varsa arayıp sormak en iyisi.