ÜDS 2010 Sonbahar Hakkındaki Düşünceleriniz

neist

Öğrenci
ilk defa başlık açıyorum umarım bir sakıncası yoktur. ben sosyal bilimler olarak beklediğimden kolay bir sınavla karşılaştığımı söyleyebilirim. önceki senelerde kelime soruları ve cümle tamamlama soruları daha zorken bu sene gayet açıktı. ancak paragraflar için aynı şeyi söyleyemiyorum metinleri anlamakta ve şıkları elemekte zorlandım.

sizlerin sınavları nasıldı ve sınav hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
67. Soruya kadar çok mutlu ve umutluydum :) paragraflara gelene dek... Bende hiçbir şey anlamadım :(

esya

Öğrenci
hiç hazırlanmamıştım şimdilik sadece seviyemi ölçmek için girdim sınava paragraflara gelene kadar en azından şık eleyip fikir yürütebiliyordum fakat paragraflarda baya kaldım.bence zor bi sınavdı

WhoCares

Öğrenci
hayatımda girdiğim en basit sınavdı çok basitti (1-2 kelime sorusu hariç) 80 kesin 90 inşallah:D

Edit: ya bence paragraf soruları oldukça hoştu (fen bilimlerini kastediyorum). belirli bağlaçların felan altını çizince okurken sorudan tekrar paragrafa dönerken zorlanmıyordu insan...

Son düzenleme:

ı.dursunoglu

Öğrenci
arkadaşlar ben sosyal bilimlerden girdim sınava ...yorumların aksine paragraf sorularını geöçen yıllara göre kolay bulmakla birlikte, paragraf tamamlama ve diyalog sorularında çok zorlandım...umarım herkes istediği puanı alabilir ... ve ben 65 tabi :D

cahitcaglar

Öğrenci
Bende fen bilimlerinden girdim son iki sınava göre daha kolay geldi ancak cevaplarımı aldırmadılar bu arada sorular ve cevaplar yayınlandımı?