Üds nasıldı?

neist

Öğrenci
zordudan ziyade değişikti. ama sanki ilk bölümün karma olması ve okuma sorularının akışı bozan ve paragraf tamamlama sorularından önceye seçilmesi benim işime geldi. daha önce hi vakit yetiştiremez, en az 1-2 paragrafı okuyamazdım. bu sefer bütün soruları okudum ve emin olarak cevap verdim en azından ben sınav formatını sevdim sosyalciler için iyi oldu bence böyle bir düzenleme.

neist

Öğrenci
evet bence de. bugüne kadar sosyal bilimlerden bu sınava girenler çok zorlandı. fen ve sağlık biraz daha kolaydı, o sebeple şartların eşitlenmişe yakın bir duruma gelmesi en çok sosyalcilere yaradı. bir nev'i geç kalmış adalet. ama inşallah hepimiz en kısa zamanda bu angaryadan kurtulup çalışmalarımıza başlarız.

nirvana

Öğrenci
Arkadaşlar içerikle ilgili yorumlarınızı lütfen sınavın yapılış biçimiyle ilgilide yapınız. Benim girdiğim sınıfta kamera vardı yahu. Rezaletin daniskası. Pilot sınıflardan biriymiş dediler. Kapıdaki polis arkadaşın araması da tacizdi bildiğin. Ama sanıyorum sizler için sorun yok. Eşofman mı giyilecek, giyeriz, dıpdızlak mı gidilecek gideriz. TV'de değiliz arkadaşlar.

fecaat

Öğrenci
Geçtiğim ÜDS'ye göre oldukça zor bir sınavdı. Hele paragraf soruları tam bir faciaydı. Ayrıca hangi akla hizmetle 2 paragrafı müzik ile ilgili seçtiler anlamış değilim. Bu ÖSYM olacak garabet, akademisyen yetişmemesi için elinden geleni yapıyor.

CELLULA

Öğrenci
Bu sefer ki üds diğerlerine göre farklı idi....bu da ösym nin üds ye girenleri deneme tahtası olarak görmesinden kaynaklanıyor....soru sayıları değişmiş...cloze test iki katına çıkmış...cümle tamamlama azalmış...mış mış mış....bütün bunlardan sınava girene kadar kimsenin haberi olmuyoooo olmayacakta...canları istediği gibi sınavı, içeriğini değiştiriyorlar....ama yine de sınavım iyi idi.sadece 2 parağrafı 2 kez okudum...fen bilimlerinden girdim....ne diyelim...hayırlısı olsun gerisi....herkese başarılar....

CaLCuLuS

Öğrenci
Ben geçmiş yıllara ait butun üds'leri çözdüm ama gercekten bu sınav cok farklıydı ve bence cok daha kolaydı. Evde çözdüğüm geçmiş yıllara ait sınavlarda 70 puanı zor geçiyodum ama bu sınavda emin olmadan yaptığım en fazla 6-7 soru vardır. İnşallah herkes dilediği puanı alır.

fecaat

Öğrenci
Ben geçmiş yıllara ait butun üds'leri çözdüm ama gercekten bu sınav cok farklıydı ve bence cok daha kolaydı. Evde çözdüğüm geçmiş yıllara ait sınavlarda 70 puanı zor geçiyodum ama bu sınavda emin olmadan yaptığım en fazla 6-7 soru vardır. İnşallah herkes dilediği puanı alır.

Kardeş o zaman galiba biz başka bir sınava girdik ama heberimiz yok. Kesinlikle kolay bir sınav olduğunu düşünmüyorum hele de sosyal bilimlerden girenler için.

neist

Öğrenci
doğrusunu isterseniz ben de kıyasen kolay bir sınav olduğunu düşünüyorum ama yamuluyor da olabilirim.yarın sorular açıklanınca göreceğiz artık ak koyu karakoyunu:=)

jacop

Öğrenci
Ben Fenden giridm. Bana da biraz farklı geldi. Sosyalcilere yaradı desene.

ben sosyalden girdim de sanki fen bilimleri çözüyor gibiydim,yani allah tan sınava gırmeden once fen saglık hepınden cozdum hatta en ıyı denemelerımı de fen den almıstım ama sosyalcıler ıcın kolay sayılmas soyle dıyım yane atmosferın katmanları nın ayrı oldgunu bılen above yapardı cogu arkadasn gozunden kacmıs sızın ıcın fevkelade kolay olurdu sanrm,somewhere above yaptm ıns dogrudur o da : )

neist

Öğrenci
ben sosyalden girdim de sanki fen bilimleri çözüyor gibiydim,yani allah tan sınava gırmeden once fen saglık hepınden cozdum hatta en ıyı denemelerımı de fen den almıstım ama sosyalcıler ıcın kolay sayılmas soyle dıyım yane atmosferın katmanları nın ayrı oldgunu bılen above yapardı cogu arkadasn gozunden kacmıs sızın ıcın fevkelade kolay olurdu sanrm,somewhere above yaptm ıns dogrudur o da : )

ben de onu işaretledim bir sosyalci olarak:=)

evt arkadslar hepınıze katılıyorum ben ilk defa ve çelışarak girmiştim ama butun moral motivasyon 0 :( bu ne biçim bi sınavdı öyle ya:( hçç daha öncekı sınav sorularına benzemıyordu:(

ebrusarı

Öğrenci
Soruların dağılımının değişmesi ve alıştığımız üds formatından farklı olması beni de zorladı. Moral bozukluğu yarattı açıkcası. Okuyup anlayıp yapmaya çalıştım. Ama sonuç nasıl olur emin bile olamıyorum. Umarım beklentimizin çok üstünde gelir puanlar :)