Yıldız Teknik Üniversitesi Dil Merkezini Kazananlar

ERMAN

Öğrenci
Arkadaşlar daha evvel ytü dil merkezini kazanip giden arkadaşlara sormak istiyorum...
Eğitimi nasil ve hangi kampüste yapiliyor? Hangi semt veya ilçelere yakin ? Eğitim saatleri nedir?

thesolvent2

Öğrenci
Yıldız Teknik, Davutpaşa Kampüsü'nde derslerini vermektedir. Davutpaşa Kampüsü, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Esenler ve Merter'e yakındır. Zaten Kampüsün aşağısında metro durağı var o yüzden ulaşım kolaydır. Tek sıkıntı Kampüs'ün metrodan inince yukarda kalması, onuda ring seferler,yle aşıyorlar diye biliyorum. Ders saatleri hakkında bilgim yok.

ERMAN

Öğrenci
teşekkürler hocam verdiğiniz bilgiler için.... deneyimli arkadaşlar bildiklerini yzarlarsa çok makbule geçecek...

atesi_bahar

Öğrenci
merhaba bende ytü yerlestim. Herkese hayırlı olsun.sınav hakkında bir bilgisi olan varmı? giderken bir dilekce ve dil sonuc belgesi götürecegiz diye bliyorum acaba o kadar mı?

kemalöztürk

Öğrenci
Bende ytü ye yerleştim. Ne dilekçesi götüreceğiz hocam..

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar ytü de dil eğitimi ilk 2 hafta öğleden sonra sonraki haftalarda ise sabah olacakmış.

K

katreimatem

Guest
arkadaşlar kaç gündür yoldayım arayamadım üniyi..pazartesi günü öğleden sonra ünide olsak olur mu? pazartesi günü tam olarak ne olacak bi duyuru yayınlanmış mı ben göremedim..

- - - Güncellendi - - -

http://www.ybd.yildiz.edu.tr/duyurular.php?bolum=1

psk.

Öğrenci
merhaba arkadaşlar ben de yıldızı kazandım. güzel,verimli bir dönem geçiririz inşallah

- - - Güncellendi - - -

bu arada pazartesi günü yanımızda olması gereken belgeler nelerdir.yabancı dil eğitimini kazandığımız üni. sonucu. 2fotoğraf ve dilekçeden bahsediliyor. bu imzalayacağımız senetten farklı bir şey mi?

K

katreimatem

Guest
dilekçe nerde geçiyor duyurularda sadece 2 fotoğraf ve nüfus bilgileri denilmiş..eğer bi dilekçe olacaksa senetten farklıdır diye düşünüyorum..