YLSY 2013/1 Yıldız Teknik Üniversitesi Yurtiçi Dil Kursu

sidneh

Profesör
24 Kasım 2014 Tarihinde Başlayacak YLSY İngilizce Dil Kurslarına Katılacak Milli Eğitim Bakanlığı Bursiyerleriyle İlgili Önemli Duyuru​

1416 sayılı Kanun kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı bursu ile yurt dışında lisansüstü eğitim görecek öğrencilerden dil kursu tercihini İstanbul-Avrupa yakası olarak yapanların SEVİYE TESPİT SINAVI 21 Şubat 2014 Cuma günü saat 10:00 da İstanbul Üniversitesi Yabancı Diller Bölümünde yapılacaktır.

Sınav iki aşamalı olup öğleden sonra da devam edecektir. Öğrenciler sınav sonuçlarına göre Yıldız Teknik Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi sınıflarına yerleştirileceklerdir. Program ve sınıflar hakkında bilgilendirme toplantıları ilgili üniversiteler tarafından yapılacaktır. Toplantı yeri, saati ve bu süreçle ilgili diğer duyuruların Yıldız Teknik Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi web sayfalarından takip edilmesi gerekmektedir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu

Adres: İstanbul Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü Kirazlı Mescit Sk. No:31 PK: 34116 Süleymaniye/Fatih/İstanbul/Türkiye
Telefon: +90 212 440 00 00 Dahili: 26108-26112-26008-26114

https://maps.google.com/maps/ms?msi...&ll=41.014879,28.963244&spn=0.010119,0.021136

BURADAN ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

sidneh

Profesör
Sınav saati 10.30 olarak değişmiştir.

1416 sayılı Kanun kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı bursu ile yurt dışında lisansüstü eğitim görecek öğrencilerden dil kursu tercihini İstanbul-Avrupa yakası olarak yapanların SEVİYE TESPİT SINAVI 21 Şubat 2014 Cuma günü saat 10:30 da İstanbul Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü'nde yapılacaktır.

A

Anna

Guest
I used this method t

I used this method to clean all my slvier flatware and it worked well and very quickly. But sometimes just the tips of the forks are dark so I've found that if I put some aluminum foil in a cup with the solution (smaller amount of course) and very hot water, I can dip the tips and they come out shiny almost immediately. Thanks for solving what used to be a time-consuming chore.

A

Alexandra

Guest
Glad I've finally fo

Glad I've finally found <a href="http://iuxbhrc.com">sohteming</a> I agree with!