YÖK'nin Mayıs 2012 akademik personel alımı

tahirxcan

Öğrenci
Öyp için deðil. Akademik personel ilanýný paylaþmak istedim.. Duyuru içeriği incelenirse ne için olduğu anlaşılır :) şartları sağlasaydım başvuru yapardım ben de. Ama halen ögrenciyim.

Son düzenleme:

Nazmi

Akademikpersonel.org
Yönetici
Öyp için deðil. Akademik personel ilanýný paylaþmak istedim.. Duyuru içeriği incelenirse ne için olduğu anlaşılır :) şartları sağlasaydım başvuru yapardım ben de. Ama halen ögrenciyim.
Hocam genel ilanları paylaşmışsınız. Hangi duyuuru acaba içeriğini göremedim?

tahirxcan

Öğrenci
Hocam Konu başlığı akademik duyuru diye geçiyor. O açıdan belki ilgilenen olur diye paylaşayım dedim. Eger konuyu gereksiz bulursanız kapatiniz.

researching

Öğrenci
Öğretim Üyesi İlanlarının tamamı neden Yokte yok?

Türkiyedeki tüm Öğretim Üyesi İlanlarının toparladığı bir yer var mı?

Öğretim Üyesi İlanları için tek tek üni.lerin web sitelerinimi dolaşmak lazım?

nickmickyoq

Öğrenci
Dil puanım 70 olduğu için herhangi bir sıkıntı olur mu? Yüksek lisans eğitimim için gönderileceğim üniversitede örneğin başarılı olamazsam ilşiğiniz keslir diyor böyle bir durum olursa başarısızlıktan dolayı atılma senet tutarı ödenir mi?Yoksa zorunlu hizmet yapmazsak mı senet tutarını öderiz.Teşekkür ederim.

hocam öğretim elemanı(öğr. gör ve ars gor.) ilanları yok'un akademık personel ılanları sayfasından yayınlanır. öğretim üyesi ( yrd. doc, doc ve prof.) ilanları resmi gazetede yayınlanır. öğretim uyesı ılanlarını ya gazete ılanlarında ya unıversıte sıtelerınde ya da bazı ınternet sıtelerınden bulabılırısnız

researching

Öğrenci
hocam öğretim elemanı(öğr. gör ve ars gor.) ilanları yok'un akademık personel ılanları sayfasından yayınlanır. öğretim üyesi ( yrd. doc, doc ve prof.) ilanları resmi gazetede yayınlanır. öğretim uyesı ılanlarını ya gazete ılanlarında ya unıversıte sıtelerınde ya da bazı ınternet sıtelerınden bulabılırısnız

ogretim uyesi ilanları acaba neden Yokun sisteminde yayınlanmıyor ?

researching

Öğrenci

resmi gazetenin web sitesinde arama yaptım aradıgın hiç bir öğr. üyesi ilanı cıkmadı
bazı ilanlar cıktı
yakın tarihli ilanlarda yok

resmi gazete de arama yapmanın puf noktası varmı acaba?