Müge Anlı Ne Kadar Kazanıyor? Aylık Geliri

Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı Ne Kadar Kazanıyor merak edilen sorular arasındadır. Uzun zamandır ekranda seyredilen Müge Anlı için televizyon geliri ne kadar tahminler yürütülüyor.

Müge Anlı kimdir, kariyerinde neler yapmıştır sizin için derledik.

Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı, 1973 İstanbul doğumludur. Eğitim hayatına İstanbul’da başlayan Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur. Ardından Kadir Has Üniversitesinde Hukuk alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Yükseköğretim hayatının yanı sıra Anlı, televizyon kanallarında gazetecilik yaparak sektöre ilk adımlarını atmıştır.

1993 yılında mesleğe başlayan Müge Anlı, Kanal 6’da yayınlanan Top Secret programıyla seyircinin karşısına geçmiştir. Ardından Kanal D, ATV gibi birçok önde gelen kanalda magazin programı sunuculuğu yapmıştır.

2008 yılı itibariyle Müge Anlı, magazin programı deneyimini bırakarak günümüzde hala aynı isimle devam eden kendisine ait ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programında sunucu olarak yer almaya başladı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 15 senedir televizyon ekranlarında seyirciyle buluşmaya devam etmektedir.

Müge Anlı Ne Kadar Kazanıyor

Müge Anlı ne kadar kazanıyor sorusuna farklı yanıtlara rastlamak mümkündür. Müge Anlı’nın 15 senedir yayın hayatına devam eden bir programının olması onun kariyerinin ve başarısının bir göstergesidir.

Uzun süredir yayın hayatına devam etmek ve izleyici kitlesine sahip olmak televizyon ve medya sektörü için önemli bir detaydır.

Bu yüzden Müge Anlı’nın programının devamı için her sene yayındaki kanal ile sözleşme yenilendiği bilinir. Sözleşmelerin süresi değişiklik gösterebilir.

Son dönemde Müge Anlı’nın sadece televizyon gelirinin yaklaşık olarak 950.000 TL olduğu söylenmektedir.

Müge Anlı’nın tek gelir kaynağının televizyon olmadığı da bilinmektedir. Aynı zamanda kendi programı yayın tatili verdiğinde dönemsel olarak farklı programlar sunmuş ve yanı sıra reklamlardan da ayrıca gelir elde etmektedir.

Müge Anlı ne kadar kazanıyor kadar daha önce hangi programları sunduğu da merak edilen diğer konular arasındadır.

müge anlı ne kadar kazanıyor

Müge Anlı Sunduğu Televizyon Programları

Gazetecilik ve yöneticilik kariyerinden sonra ekran karşısına çıkan Anlı, birçok programda sunucu olarak görev almıştır.

 • Dobra Dobra
 • Tatlı Sert
 • Mektubunuz Var
 • Güven Bana

Bu programlar arasından Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV ekranlarında yayın hayatına devam etmektedir.

Müge Anlı Ödülleri

Müge Anlı 15 yılı geçkin yayın hayatı boyunca gazetecilik mesleğinin farklı basamaklarında yer almış ve kariyerini adım adım inşa etmiştir.

Kariyer basamaklarını başarılı bir şekilde çıkarak sunuculuk hayatına başlayan Anlı, bu noktada birçok ödülü de başarılarının arasına eklemiştir.

 • 43. Altın Kelebek Ödülleri – En İyi Kadın Sunucu
 • 45. Altın Kelebek Ödülleri- En İyi Kadın Sunucu
 • 46. Altın Kelebek Ödülleri- En İyi Kadın Sunucu
 • 47. Altın Kelebek Ödülleri- En İyi Kadın Sunucu
 • 48. Altın Kelebek Ödülleri- En İyi Kadın Sunucu

Türkiye’nin prestijli ödüllerinin dağıtıldığı Altın Kelebek Ödüllerinde Müge Anlı dört sene üst üste en iyi kadın sunucu ödülünü almıştır.

Müge Anlı ne kadar kazanıyor merak edilenler arasındadır çünkü televizyon ekranlarında gündüz kuşağı denilince akla gelen ilk isimlerden bir tanesidir.

Okuma Önerisi: Acun Ilıcalı Serveti

Yorum Bırak
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
 • Mehmet akkaya - 19.12.2023

  Ablacım benim işim yok evimyok 3cocuk var tablet alacak param yok nolur yardım et